Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha félek kipróbálni a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek kipróbálni a passzív szerepet, tehát félek megdugatni magam egy férfivel, de nagyon vágyom már rá, mennyire jó ötlet az, ha előtte iszok(alkoholt), hogy oldódjanak a gátlásaim?

Figyelt kérdés

Tehát nem iszom magam csatak részegre, de azért olyan pár pohárkával dughatóra innám magam, hogy ne féljek ráülni egy álló farokra vagy hogy hagyjam magam egy férfinak hogy seggbedugjon.

Józanul annyira félek a dologtól, de alkohol hatása alatt tuti sikerülne. Mit gondoltok erről?


31 éves szűz passzív srác vagyok

alacsony, vékony

kicsit feminimebb testalkatú

szőrtelen

nagyon hosszú a hajam

szerintetek ez mennyire jön be egy aktív férfinek?



2022. júl. 26. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Már most rettegsz előre,szerintem nem is akarod,csak valami miatt erőltetnéd.

Még ha innál is, akkor is így,ahogy lelkileg most vagy, csak egy erős traumát kapnál ajándékba.

Egyébként bejönnél, ahogy leírod magad - de lelkileg a saját érdekedben ne erőltesd !

2022. júl. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó. Segíthet.
2022. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak mértékkel.
2022. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mit javasoltok? pálinkát?
2022. júl. 26. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
bort inkább
2022. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Szerintem egy erős kávé is megteszi. Attól felpörögsz nagyon és nem gondolsz annyira a következményekre (annyira) szóval gyorsan ráveted majd magad rá. De tényleg legyen erős akk a kávé meg lehet még egy kicsi bor mellé;)
2022. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, milyen piát szeretsz, én egy tüskét és egy sört, vagy fröccsöt szoktam gallér mögé önteni, ha csak egy kicsit lazább szeretnék lenni. Ennyi általában mindenkinek elég.

Ahhoz, hogy a fenékszüzességedet elveszítsd nem csak ellazulnod kell, hanem egy határozott partner is, aki tudja, mit akar. Szoktál szopni? Én, mire az első megdugásomra sor került, több pasival voltam orálkapcsolatban. Egy szopószeánsz közben az egyik partnerem határozottan kijelentette, most megb@szlak. Ennyi elég volt nekem, hogy hagyjam neki, hogy azt tegyen velem, amit akar.

2022. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!