Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vágy lenne heterok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vágy lenne heteroként a gangbang?

Figyelt kérdés

Arra vágyom, csak egyszer szeretném kipróbálni, milyen érzés egy 2-3 ember által tele élvezett popsit utoljára megdugni, és a 3 ember spermája adná a farkamra is a síkósítást és könnyen becsúszik nekem is.


Az élvezés látványa nagyon szexi.... De full hetero vagyok



2022. aug. 9. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem, szerintem ez nem az még.
2022. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Én már voltam úgy creampie gangbang-ben, hogy előttem 7 pasi élvezett a nőbe.

Semmi extrát nem éreztem, csak jobban csúszott a punci. Persze a tudat izgató volt.

Sokat kell utána mosni a farkad, mert az enyém másnap nagyon szagos volt. Először meg is ijedtem, hogy elkaptam valamit.

F37

2022. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha férfit akarsz dugni akkor nem vagy heteró.
2022. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed, hogy ez bi-e, ha később leírod, hogy te full hetero vagy? Én bi vagyok és csináltam már ilyet. Amúgy látványra jó, de nem annyira kellemes, mint a síkosító a sperma ragacsos állaga.
2022. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Pfheeej de ki.bszott undormány igénytelen férgek léteznek!

Atya ég..

Szégyenlem magam helyettetek.

Gyomrom felfordul

2022. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!