Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró/bi fiúk, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró/bi fiúk, volt már bármilyen élményetek másik fiúval? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondoltam, hogy részegen vagy táborban simi, csók, kölcsönös hokizás, stb? Milyen volt?

2022. aug. 10. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban kivertem a szomszéd srácnak, többször is, akkor nem is nagyon tudtuk, mit csinálunk, semmilyen meleg jelentése nem volt, ma már nős vagyok és valahol bánom is, hogy nem mentünk tovább, de baromira izgató volt.
2022. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromba egy táborba este egy sráccal egyedül voltunk a szobába és hát úgy alakult hogy kölcsönösen kivertük egymásnak. Mostanában a haverommal járunk össze.


F/28 bi

2022. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy haverom dicsekedett, hogy nagy a farka. Kétségbe vontam. Erre benyőgte, ha igaz lesz-pom. Mondtam, hogy persze. Erre felállította. Tényleg nagyobb volt. Nem sz-ptam le. Kb 21cm volt neki és vastag. Egy kb 180cm magas max 60kg kis geek kinézetű csávó, aki 10 kg nem bírna megemelni :D
2022. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Heterónak nem volt élménye fiúval, mert heteró.
2022. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Közös verések voltak tiniként. Hetero vagyok, de néha eszembe jut, mi lett volna, ha több is lett volna.
2022. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Párszor hokizam együtt, később egymásnak is csináltuk és már az orált is kipróbáltam.

Élveztem mindegyik alkalmat!

Hetero kapcsolatban élek, de a farok izgat.

2022. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatnanak az ilyen kalandok de sajna eddig még nem volt kivel csinalni:(
2022. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még, de szívesen lenne. 23 vagyok.
2022. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vertem már haverokkal táborban is és csak simán otthon vagy koliban is. Közös verésnél tovább nem mentünk.

Izgató volt egy két haverommal verni, érdekelt minket, hogy kinek milyen farka van, hogy élvez stb.

Voltak meglepő, vicces élmények is az évek során, szóval szerintem érdemes kipróbálni másokkal.

2022. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Verte párszor egy haverom.
2022. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!