Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan legyek kedves és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kedves és udvarias ?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy vak sráccal de valami hihetetlenül cuki. Viszont nem tudom hogyan bánják vele? Mármint nem akarom bántani sem, de azt sem szeretném ha érezné, hogy sajnálom vagy ilyesmi. Még soha nem ismerkedtem rosszul látó sráccal.

2022. aug. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint bárki mással;)
2022. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb olyan ember akinek vannak hátrányosságai, pl egy keze van vagy épp vak, szeretné ha egyáltalán nem bánna vele másképp az ember, mint a nem vak, nem egy kezű stb emberekkel
2022. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint bárki mással. Kérdezd meg tőle, hogy miként kell látássérült embereknek megfelelően segíteni (pl. amikor sétál nem mindegy melyik kezét fogod)
2022. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Hogyan kerül ez a kérdés a biszex kategóriába? Esetleg mindketten biszexek vagytok?

Ismerkedni a fogyatékkal élő emberekkel ugyanúgy kell, mint az egészségesekkel. Amire külön vigyázni kell, ne vegye észre, hogy sajnálod a fogyatékossága miatt. Azt mindegyik tudja értékelni, ha megakadt valamilyen tevékenységben, hogy megkérdezed, tudsz-e segíteni, és ha igen, akkor hogyan. Ez utóbbi a legfontosabb. Ő tudja, hogy mit, hogyan kell, hogy neki jó legyen. Vak masszőrömet szoktam kocsival vinni. Azon túl semmilyen segítség nem kell neki, minthogy pontosan úgy álljak a járda mellé, ahogy mondja. Akkor tud könnyen be, kiszállni. Ez csak egy példa, de ilyen és hasonló apróságokra figyelj. És, SEMMI SAJNÁLAT!!!

2022. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fogd a kezét, szólj neki, ha valami akadály van, legyél vele előzékeny pl.: nyisd az ajtót. Amúgy biztos aranyos lehet. ☺️
2022. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!