Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jó ötlet először elkezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet először elkezdeni megélni a férfi pénisz iránti vágyamat első hármas szexünk alkalmával ? Vagy a két élmény sok lehet egyszerre ? 35F

Figyelt kérdés
A feleségemmel kipróbálnánk +1 férfival. Neki az én farkam is tetszik és nekem is az övé. Feleségem tud róla természetesen.

2022. szept. 4. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Van női pénisz is?
2022. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Csak ki akartam emelni hogy a férfiasság tetszik benne.
2022. szept. 4. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem sikerült, szimpán inkább hülyén hangzott.
2022. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehet.
2022. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem igen.

Én solo pasival csonáltam, és megbántam, hogy nem pár.

Nagy esély van eá, hogy utána rossz érzéseid lesznek, utálod magad, megbánás...

Ez egy párral kisebb eséllyel fordul elő, többen vagytok, kazább a dolog, ha nem jön be, bocsánatot kérsz, de nem és ennyi, foglalkoztok a feleségeddel, lazább az egész.

Én is azért kerestem párt és megyek hozzájuk nemsokara, mert kehet mindent, de semmi sem kötelező

2022. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged tud a biszex vágyaidról, és engedi is, hogy együtt legyél egy férfivel, egy hármas alkalmával, amikor láthatja, hogy te szopsz, és/vagy meg is dug a másik, akkor semmi akadálya.
2022. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
100%
Ha vonz a pénisz, és nem próbálod ki, nem érinted meg, nem kapd be, stb amikor ott ágaskodik melletted, akkor utána biztos hiányérzeted lesz és azt fogod érezni, elpuskáztál egy lehetőséget. Nyugodtan foglalkozzatok egymással a másik sráccal is. csak az a lényeg, hogy a hölgy ne érezze azt, hogy ő csak szemlélő.... figyelemmegosztás!
2022. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!