Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Na fiúk, kinek milyen új,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na fiúk, kinek milyen új, bevállalós kolis szobatársa lett?😜

Figyelt kérdés
Vagy akár nem kolis. Meséljétek csak el😜😜 Vagy ha valami történetetek van az idei szobatársakról ne tartsátok magatokban😁
2022. szept. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Részben emiatt hagytam ott a kolit 10 évvel ezelőtt,mert túl bevállalós szobatársaim lettek... 🤣🤣
2022. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenkinek jön ám ez be. Volt aki beverte a túl bevállalós gyerek orrát.
2022. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma vettem át a szobát. Meglátjuk, izgatottan várom :D
2022. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi izgi, sosem sikerült kifogni jókat.
2022. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenkinek jó emlék a koli. Nekem se. Én 14 évesen kerültem koliba. Vékony voltam nagyon és gondolom látszott rajtam. Kb 2 hónap után volt egy srác aki rám szállt. Eleinte csak folyton piszkált, b-zizott, stb. Aztán egyszer kettesben maradtunk a szobába mert nem ment ő se haza és én se a hétvégére. Ő volt az egyik szobatárs. Elővette a farkát és mondta, hogy szopjam le. Nem akartam, erre megütött és nyomta... Végülis megtettem. Később ez napi szinten elvárása volt néha volt, hogy 2x is. Ráadásul mindig nagyon durva volt velem. A téli szünet után mikor visszamentem kértem hogy tegyenek át másik szobába, gondoltam ezzel véget vethetek ennek. Átraktak. Erre a zuhanyzónál várt meg és mondta, hogy akar valamit. Hát a valami ugyanaz volt. Innentől az emeleti WC-ben kellett szopnom. A következő évben másik koliba kértem magam. Meghatározó emlék volt sajnos. A mai napig megmaradt a nyoma mert utálok szopni. Néha amúgy eszembe jut az íze meg a hangok, stb. Egyszer gondoltam ráírok a facen és elküldöm a fenébe de sajna nem találtam meg, pedig jól esne így felnőtt fejjel.

Megjegyzem utólag megtudtam, hogy ezt megtette másokkal is. Az a srác öngyilkos lett. Mégse lett következménye. Szóval nem mindenkinek olyan mókás a koli. A másik koliba is buta, primitív társaim voltak, de legalább nem volt ilyen. Olyan volt persze hogy az ágyamba tejszínhab, meg eltűnt ez-az, de ezek mindenkivel voltak. Buták voltak de jól kijöttünk azért.

2022. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azta. Durva.
2022. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!