Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lezbikus lány vagyok hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus lány vagyok hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni de nem tudom hol tudnék lányokkal ismerkedni. Légyszíves segítsetek!

22L



2022. szept. 21. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Badoo, Tinder, Wow partik, pride

L

2022. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Diszkréten szeretném mindenképpen mert nem szeretném hogy megtudja bárki is.
2022. szept. 21. 19:10
 3/6 anonim válasza:
90%

Figyelj! Úgy elég nehezen tudsz diszkréten ismerkedni hogy ahogy mondtad,azt szeretnéd hogy ne tudja meg senki.

Ebben az esetben így ez semmiféleképpen nem lehetséges,maximum vakrandi.De az is kérdéses.Mivel 22 éves vagy,gondolom már tisztáztad magadban hogy leszbikus vagy,és így kell elfogadnod magadat.

Én személy szerinte számodra a vakrandit ajánlom,esetleg szórakozóhelyek,vagy ahogy a fent Hölgy/Úr is említette az ilyen társkereső oldalakon próbálkozz!

Vannak számodra is elérhető ismerkedős oldalak ahol leszbikus lányokkal ismerkedhetsz.Elsősorban ha megbántottalak akkor bocsánat,de így nehéz helyzetben vagy hogy nem szeretnéd hogy senki ne tudja meg a szexualitásodat.

Maximum az adott lánynak mondd el akit esetlegesen kiszemeltél magadnak,de még csak ismerkedtek hogy te a lányokhoz vonzódsz mind szexuálisan,mind érzelmileg.

2022. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A leszbikusok általában le tudják írni helyesen... A csávókra jellemző a "lezbikus"
2022. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kulcsszavakba úgy írtam h leszbikus, a kérdésbe csak véletlen lett úgy
2022. szept. 21. 23:27
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával küzdök. 25 èves vagyok ès szívesen ismerkednék lányokkal. :) (Bp)
2022. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!