Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan működik a világ ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik a világ ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Tudjátok sokan olyan rosszul bánnak a párjukkal és ott vágják át egymást ahol tudják, érdekes nekik könnyebb társat találni. Sokan vannak akik tényleg kedvesek, segítőkészek, család centrikusak, két szóval nem bántanak senkit és ők meg egyedül vannak (többnyire). Próbálom megérteni azt is például, hogy amikor egy pár egyik tagja megcsalja a másikat, miért a hűségesfél talál utána nehezen újra társat?

2022. okt. 2. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. kérdésedre: mert a megcsalt fél sérül jobban. Idő kell, míg újra meg tud bízni egy másik emberben.
2022. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Erre van igény.
2022. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

A világ nem fekete és fehér. Amit leírsz, max nagy általánosságban lehet igaz, és az 1-es megmondta miért. De ahogy az egyáltalán nem biztos, hogy a megcsalt fél szent, úgy a csaló is lehet a "jobb" ember a kapcsolatban. Ennyire leegyszerűsítve ezért nem lehet vizsgálni a kérdést.

Egyébként tipikus incel hozzáállás.

2022. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó már ne is haragudj de az én szememben aki ahelyett hogy kinyitná a száját és megbeszélné a partnerével a dolgokat megcsalja a másikat az valahogyan nekem egy cseppet sem jó ember.


Az embernek azért van a szája ha valami baja van a kapcsolattal vagy a másikkal akkor nyissa ki. Nem egyből félre kell kufircolni.

2022. okt. 2. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
És ha az illető kinyitotta, de süket fülekre talált? Gondolom te vagy a tökéletes, aki sosem hibázik, nem hoz rossz döntéseket. Azt gondolom azért írtad ki a kérdést, mert megcsaltak, és most nem találsz mást. Azt gondolod, te vagy a szeretni való áldozat, aki az élet igazságtalansága miatt nem talál új párt. Na, a helyzet az, hogy nem véletlenül csaltak meg, és vagy most egyedül, hanem annak oka volt. Persze, nem a megcsalás a jó megoldás, a másik is rossz döntést hozott, de te ettől még nem válsz szentté. Nem véletlenül mondják, hogy egy szakítás két emberen múlik. Én csak erre céloztam.
2022. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem kedves útolsó vegyél vissza! Mert az a stílus amit képviselsz a bunkóság határát súrolja. És ne magadból indulj ki, légyszíves! Én tudom,hogy miért írtam ki és úgy gondolom a magánéletemhez semmi közöd sincsen.
2022. okt. 2. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
5: Azért ritka féregnek kell lenni ahhoz hogy valaki félrelépjen.
2022. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Logikus, hogy a megcsalt fél talál nehezebben párt magának. Hiszen a megcsaló már talált magának valakit mire kiderül, (ha nem egyéjszakás kalandról volt szó), a megcsalt fél már ekkor is késésben van. Ráadásul próbálja menteni a kapcsolatát, menteni a belefektetett anyagi és érzelmi dolgait, és meg kell várnia míg az érzelmei annyira kihűlnek, hogy kész legyen egy új kapcsolatra. Ehhez bizony időre van szükség.
2022. okt. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!