Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lehet?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám kb 3-4 éve nem jár senkivel, volt barátnője akivel szakított. A lány még mindig szertne vissza a srácot, de a srác már nem akarja őt. Kérdeztem tőle szeretne e járni valakivel azt mondta, hogy nem tudja, és eléggé félreérthetően mondott valami abba a kontextusba, hogy ő nyitott arra, hogy legyen barátnője vagy valami teljes új. Ha meglát mindig mosolyog rám és mindig beszélgetünk amikor találkozunk. Biszexuális lehet? Honnan tudjam, hogy az?

Ki írtam egy másik kérdést is ha többet szeretnél tuni a szituációmrol, akkor itt a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..



2022. okt. 28. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle.

Szerintem saját magán kívül nincs senki, aki jobban tudná a nemi identitását. Találgatás meg nem ér semmit, ugye.

2022. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan utalj rá.
2022. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!