Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak biszexuálisokhoz szóló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak biszexuálisokhoz szóló kérdés! Örültök,hogy biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

Lennétek e inkább homok?

Vagy heterok?

Esetleg ki is lehet fejteni,hogy miért.



2022. nov. 7. 11:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem örülök neki,lennék inkább hetero,de ez van,elfogadtam.F
2022. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%

Örülök. Azt hiszem, egyértelmű, miért.

Több mindent meg lehet élni, tapasztalni.

2022. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de titokban tartom!


F

2022. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
13%

Nekem csak néha vannak kilengéseim hogy milyen lenne nővel, nehogy mennyivel könnyebb lenne nőnek odaadni magam, de az én fejemben már ez is zavart okoz…

Szerintem borzalmasan zavaró érzés lehet biszexnek lenni

2022. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
1%
Higgyétek el, hogy a partnereiteknek is finoman szólva zavaróak vagytok. Mármint ha heteró a párotok. Rá is gondoljatok, ne csak saját magatokra, hogy nektek milyen xar.
2022. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Inkább zavar hogy bi vagyok. Mert nehéz lenne nagyon partnert találni hozzá. Az egy alkalmas sztoriknak nagyon nem vagyok híve. Ismernünk kellene egymást valamennyire. Havernak lenni, hogy meg legyen a bizalom, és az lenne jó ha uni lenne, ha gyengébb nőies alkat.

Ha meg így nem jön össze sajnos marad a vágy ami nem csillapodik ...

2022. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan dolog, amin úgysem tudok változtatni, nem örülök neki, de nem is zavar. Én legalább tudom a saját példám miatt, hogy nem ettől lesz jó vagy rossz ember valaki. Tudom, hogy kamuk a sztereotípiák, és sokkal rosszabb lenne csőlátású heterónak lenni pl. Ez az egy előny. Amúgy én semmi más "hatást" nem érzékelek a hétköznapokban, se pozitív, se negatív nincs. Mi nem hármasozunk, nem swingerezünk sok heteró párral ellentétben, és még hűségesek is vagyunk, szintén sok heteróval ellentétben. A gyakoris, sérült emberek kérdéseit meg nem kötelező olvasni. Szóval köszönöm, én jól megvagyok.
2022. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
Én örülök neki. Nagyon válogatós vagyok, kevés személy szokott megtetszeni, szimpatikus lenni. Ha fele ennyi emberből állna a választék, akkor bajban lennék.
2022. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
Igeen.😍👅
2022. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
A heterókat miért nem kérdezik hogy örülnek-e a heteróságuknak? Nem örömködök, de nem si szégyenlem. Ahogy a hajszínemnek, szemszínemnek se örömködök.
2022. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!