Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sráccal beszélnél meg első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sráccal beszélnél meg első találkozót uszodában, edzőterembe, hogy rögtön lásd a testfelépítését?

Figyelt kérdés
bi, meg, srác, uszoda, konditerem

2022. nov. 14. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Termálban,de nem oda beszéltük meg,eleve ott ismerkedtünk .
2022. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem a testefelépítése miatt, hanem mert kicsit izgat ott. Már volt is rá példa.
2022. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én igazából szívesen el mennék oda első találkozásra egy sráccal, ha ismerkednék.

Vagy egyből föl hívnám magamhoz és akkor tudnánk este egymással is foglalkozni egy kicsit, ha össze ismerkedünk eléggé.

23 éves meleg srác vagyok.

2022. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó gondolat. Köszi!
2022. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én már pár alkalommal oda hívtam a leendő partnert.

Fürdés, beszélgetés, ismerkedés, majd közös zuhany. Látsz mindent !

Olyan is volt, hogy már ott helyben történtek dolgok.

2022. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
kondiban zuhanyzoban ismerkedtem meg, láttam mindent,,gyönyörü volt,,csak az járt a fejemben,hogy térdelnék elötte...
2022. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már néhány sráccal uszodában, fürdőben. Izgalmas tud lenni, főleg a zuhanyzás része a végén :D
2022. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

Nem tudom, én inkább a hagyományos randik híve vagyok.

Mondjuk jobb szeretem tudni, hogy képes-e késsel, villával enni, mint azt, hogy hogyan néz ki fürdőruhában.


28/F

2022. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as írta le,amit sokan igényelnénk..

Soha senki nem írja le,hogy kulturált viselkedést szeretne a másiktól.Ez azért érdekes látlelete a meleg világnak,de a társadalomnak is.

Mindenféle testi paraméter fontosabb,mint az, hogy egyáltalán milyen ember valaki.

Igen, a hagyományos,élő randi,beszélgetés a fontos,egy gesztus, a mimika sok mindent elárul.De persze idáig el is kell jutni- na itt a bökkenő,hogy ez elől sokan kibújnak.

Sem lakásra,sem uszodába nem hívnék senkit,és nem is mennék.Majd ha elindul egy kapcsolat,akármilyen szinten is.

Tudom, egy lökött maradi pasi vagyok - nem érdekel.

2022. nov. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Én simán benne lennék első randin egy közös edzésben vagy úszásban aztán ha jól sikerül mehetnénk ágyba is 25bi
2023. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!