Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért mondja magát sok meleg....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja magát sok meleg. bi srác egyetemistának?

Figyelt kérdés
egyetemista, meleg

2022. nov. 24. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert az egyetemista szóval egy jó alakú, intelligens srác képe villan be sok melegnél.

Ilyen kinézetű srácok sok melegnek ideálja .

2022. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
pont ugyanazért, amiért az összes többi ember (csajok, pasik, heterok, homok). Mert marha jól hangzik, sokkal jobban, mint az, hogy mellesleg éppen a KFC-ben sütögeti a sültkrumplit, vagy valami egyéb high class meló
2022. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert az. Amúgy én is biszex vagyok és egyetemre járok még, de nem ezzel szoktam az ismerkedést kezdeni. Kivéve, ha onnan akarok kalandot.
2022. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
fárasztó ... jól hangzik ja, talán. bár nekem jobban hangzik, ha az igazat mondja, de mindegy. én már eleve a bisexen fennakadok mondjuk
2022. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem lehet egyetemista? XD
2022. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer az mit mondjon? Sajna én nem vagyok az…
2022. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, "25 éves, bp-i, nem egyetemista srác keres ...." ez is egy opció


amúgy én egyszer a vonaton hallottam erről poénos beszélgetést, két nő azon volt felháborodva, hogy valamelyik ismerősüknek a fia meleg és egyetemre jár, és nagyon nem értették, ez hogyan lehetséges. "hát érted, defektje van az agyában és mégis egyetemre jár, ezért tartunk itt"

- mindig vannak ilyen nagyon felvilágosultak :XD

2022. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
én azt vettem észre ha megtudják hogy targoncás vagyok egy raktárban jobban rámizgulnak
2022. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Azért, apukám, mert azok. Ha megfigyelted volna, az iskolázatlanabb társadalmi rétegek nem igazán képviseltetik magukat nemhogy az internetes éterben, de még a fizikai társkereső valóságban sem. Sőt, meleg téren bizonyos kulturális szint alatt és bizonyos közegben az önelfogadásig se nagyon szoktak eljutni.

Na meg azért, hogy hasra ne essél, tegyük hozzá, hogy ma már minden harmadik házgyári panel általános iskolaépületnek egyetemi rangja van... Aztán ennyi senki buta embert még nem hordott a hátán ez a nemzet, mint napjainkban.

2022. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9

ezek nagy igazságok sajnos, de mit értesz a fizikai vaóság alatt? hát valahol már csak ismerkednek ...


az önelfogadás meg izgalmas. nem biztos h kulturális szinthez van kötve, vannak helyzetek, pozíciók, amelyekben egyszerűen nem lehet valaki meleg. ismertem én válogatott kerettag meleg srácot, na persze csak utána mert meleg lenni, mikor már abbahagyta az egészte, ugyanis a legelső jelekre nyíltan közölték vele, h eszébe s ejusson, mert repül, élsportban nincs olyan, hogy egy olimpikon meleg és ezt jegyezze meg vagy annyi. így is lett. aztán még előbb repült, mint gondolta volna, pedig csak úgy mellékesen derült ki ... szóval nehéz ügy.

2022. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!