Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon rosszul teszem, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rosszul teszem, amit teszek?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok és már egy ideje tudom, hogy biszexuális.

Régebben csak nőkkel volt dolgom, de néhány éve pasikkal is. Szeretek rendszeresen edzőterembe járni és ott ismerkedtem meg egy 17 éves sráccal, akiről éreztem, hogy vonzódik hozzám és később kiderült, hogy jók voltak a megérzéseim.

Végül a közeli erdőben leszopattam. Jól csinálta, úgyhogy hetente egyszer mindig teledurrantom a száját. Viszont legutóbb tovább akartam menni és alaposan seggberaktam.

Nem gáz, ha egy ilyen fiatal srác a szeretőm?



2022. nov. 26. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha fiatalon hisz is a szerelemben, akkor hamar rájön,hogy mennyit ér férfiak közötti "szerelem"..

Jobban jár,ha csak szexben gondolkodik !

2022. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát részemről szerelem szó sincs. Remekül szopik a srác és isteni popsija van, de ennyi. Kötve hiszem, hogy ő többet lát bennem, mint egy pasi aki keféli őt.
2022. nov. 29. 19:12
 13/13 anonim ***** válasza:
#12—höz: ha így van, akkor megtalálta a zsák a foltját.
2022. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!