Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meddig fogom meg bírni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogom meg bírni?

Figyelt kérdés

Szeretnek pasival lenni, de nem merek. Úgy érzem ha megteszem akkor nem leszek tobbe ugyanaz az ember :/ Egyedül élek és minden nap eszembe jut.

Eléggé a fele hajlok, hogy a kiszeltem legyen velem durva a szexben. Ez is aggaszt. Például alázzon meg mindenfele módon...Mondjuk a megbeszelt talin hozna a haverját es mind a kettot ki kellene elegitsem, vagy csunyan beszeljen velem. Ez gyerekkori dolog miatt alakulhatott ki nálam. Csak így tudnám elvezni pasival a szexet.



2022. dec. 8. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
kiszemeltem*
2022. dec. 8. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes téma :)
2022. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túlizgulni, ez olyan, mint a fogorvosnál, csak kellemesebb... :-)
2022. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:-)
2022. dec. 9. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az érzést, hogy, ha megteszem, nem ugyanaz az ember leszek. Ezért is tartott nekem sokáig, hogy férfivel bármit is kezdjek. Csajjal gyűrtem a lepedőt, közben azon járt az agyam, milyen jó lenne, ha egy férfi tenné velem azt, amit én csinálok a csajjal. De rögtön az is bevillant, hogy akkor nem én lennék én, hanem csak egy rossz b*zi lennék. Néhány, egymást követő sikertelen csajozós este után lett úrrá rajtam a minden mindegy, bepasizok érzés. Megtettem! Tudtam, hol lehet egy férfinek könnyen férfit találni, szexre. Kb. negyed óra múlva kissé izgatottan mentem a "pasimmal" életem első férfiszexére. Megvolt, de elmaradt az érzés, hogy más ember lettem, hogy egy rossz b*zi lett belőlem.
2022. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!! Ugyan az az ember maradsz aki voltál csak biszex.Inkább keress

pasit akivel ki élheted a vágyaid és ha meg volt,ne mond el senkinek,de

mielőbb,mert be csavarodsz.A vágy megöli s tettet.

2022. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!