Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, van aki szopta már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van aki szopta már le haverját fogadásból?

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is tudok ilyen emberről
2022. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Fogadnék... A haveromat nagyon leszopnám. Csak hetero.
2022. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi volt a sztori?
2022. dec. 9. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pókerben veszítettem ellene, és a vesztes cumizott. Alaposan körbenyalogattam a makkját.
2022. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
volt,azt mondtak nem merem,,nemhogy mertem,,nyeltem tövig 4 en voltak
2022. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, röviden leírom itt nem akarom kifejteni, de az volt hogy poénból dobtam be neki hogy leszopom ha ez meg az... Ő meg egyből rávágta hogy oké. Aztán elvicceltük röhögtünk, de pár nap múlva rákérdezett hogy na akkor áll még a fogadás. Végül szó szót követett és megtörtént.
2022. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyira szereti a sperma ízét,akkor akár az én 18 centis peniszemet is leszophatja!
2022. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sipekilaci ***** válasza:
86%
Nem igazi fogadás volt, de három pár jött össze. Először teljesen heteró alapon szexeltünk, később a lányok elkezdtek egymással foglalkozni. Amikor megkérdeztük tőlük, hogy mi akkor most mit csináljunk? akkor mondták, hogy mi is lepippanthatjuk egymást. (A másik két pasinak nem volt még ilyen tapasztalata, nekem már igen) De aztán le is szoptuk egymást, meg dugtunk is. És baromira jó volt. (Mielőtt bárki leminősítené a dolgot: a barátnőink rendszeresen leszopnak minket, néha fenékbe is dugunk velük. Akkor most miért ne tehetnénk meg másik pasival, pasikkal. Valamennyien élveztük.
2022. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!