Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexuális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexuális vagy homoszexuális a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen megkérem mindenkit, hogy ne legyen bunkó tehát csak az válaszoljon akinek van bármi tippje. Szóval hülyén hangzik. Hiszen a párommal van egy csoda szép másfél éves kislányunk. Viszont tavaly karácsony előtt beszélgetett egy férfival aki azt írta neki, hogy nagyon jó volt veled még soha senkivel nem volt ilyen jó. Aztán én ezen felháborodtam és ő azt mondta barát és kiakadt hogy ő nem meleg, és letiltotta. Azóta most egy év után ismét egy meleg férfival beszélget és találkozott akiről állítása szerint nem tudta, hogy meleg. Ma este rákérdeztem nála és azt mondta teljesen nyugodtan, hogy ezek csak az én képzelgéseim. De én nem tudom mit gondoljak. A szexuális életünkkel semmi baj minden nap de legfejebb minden másnap együtt vagyunk mégis azt érzem, hogy talán meleg vagy biszexuális. Szerintetek?

2022. dec. 14. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Meleg. Látszatéletet él. Válás!
2022. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha meg tud baszni és ilyen rendszerességgel csináljátok is akkor nagyon meleg nem lehet, mert ha egyáltalán nem vonzanák a nők/te akkor nem állna fel neki amikor csak te vagy ott. Szóval valószínűleg biszex. Az meg hogy másfél éves gyerek mellett derül ez ki igencsak érdekes, eddig szexualitás témában nem volt lehetőségetek beszélni?
2022. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélgettünk az évek során. De soha nem merült fel bennem az, hogy vonzódna a másik nemhez is. Vagyis de tavaly de olyan csúnyán összeveszett velem és azóta se volt semmi jele. Mint pár napja ez a srác és vele is olyan túl közvetlenül beszélget. És fogalmam sincs hogy mit gondoljak.
2022. dec. 14. 23:05
 4/23 A kérdező kommentje:
Sőt eddig azt gondoltam, hogy homofób aminek nem örültem. Amikor egyszer egy meleg srácot szidott és megkérdeztem, hogy és mi lesz ha lesz egy fiad és ő is meleg lesz? Akkor azt a választ adta, hogy ő neki biztos nem lesz meleg fia, meg akkor elviszi ő nőhöz és rájön, hogy mit szeret. Nyilván nem szeretem amikor ilyeneket mond mert nálam minden ember egyforma. De annam azért mégsem örülnék ha kiderülne hogy a párom férfival csal meg vagyis hogy egyeltalán megcsal. És olyan szinten össze vagyok zavarodva, hogy már nem tudok semmire koncentrálni
2022. dec. 14. 23:13
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus látens meleg a leírásid alapján. Nagy esély van rá, hogy biszex, amit a lehető legrosszabbul kezel. Őszintén, az ilyennel nem is nagyon lehet mit kezdeni, sajnálom, hogy belekeverdtél az egyéni háborúiba, amit egy normális biszex már régen lerendezett volna magában.
2022. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De akkor miért akar lefeküdni velem minden este? Mármint, hogy miért kíván? Mert legtöbbször ő kezdeményez? Sokszor ha megcsókolom már attól beindul a nemi szerve. (Próbáltam szépen, kultúráltan megfogalmazni)
2022. dec. 14. 23:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőkre is felizgul
2022. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert biszex, észlény. Nehéz összeadni mennyi kettő meg kettő?
2022. dec. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves 8as a látens meleg az nem biszexuális zsenikém.
2022. dec. 15. 06:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Biszex.


Nem nagyon lehet vele mit csinálni, szexeljetek jó sokat, attól csökkenni fognak a fiús vágyai, (de teljesen elmúlni sosem) ezt tapasztalatból mondom

2022. dec. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!