Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Online ismerkedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedés?

Figyelt kérdés

32/N vagyok.

Van párom aki férfi. Viszont mindenben elfogad és támogat.

Tudja jól, hogy biszex vagyok amit sajnos az elitélések miatt elnyomtam. Kb 2éve fogadtam el, hogy ez vagyok én.

Viszont azóta sem tudok nyitni nők felé. Önbizalomhiány.

Nem épp a vékony modell alkatú nők közé lehetne sorolni. Teltebb vagyok és félek a visszautasítástól. Ígyis küzdök a külsömmel. :(

Vannak esetleg oldalak ahol biszex lányokkal , nőkkel lehet ismerkedni? Akár alkalmi kapcsolatra is, hogy feloldódjak, kipróbáljam.


2023. jan. 16. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Kifejezetten ilyen oldalakról mem tudok,de körülbelül bármelyik társkereső oldalon/appon lehet találni kalandot.

Négy éve én is online kezdtem ismerkedni annyi különbséggel, hogy én kapcsolat céljából. Igazából ingoványos talaj, mert bőven futottam bele magukat nőnek kiadó férfiakba, akik csak képet akartak.

A jelenlegi párom, aki lány végül egy szórakozóhelyen ismertem meg. De

Int írtam kalandot könnyebb lesz találni online csak legyél körültekintő.

2023. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tindert tudom ajánlani esetleg olyan fb csoportok, én leszbikus vagyok de nem fognak tőled kiugrani a bőrükből és nem a külsőd miatt (bár szerintem semmi baj ha valaki teltebb) hanem mert férjed van. Én személy szerint nem kezdenek ferjezett nővel, nekem ez megcsalás ha meg tud rola a férjed akkor sem szeretnék ilyenbe bele menni, de bizonyara akad olyan aki igen 26l
2023. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresők, van belőlük bőven. Olyan nőket keress, mint amilyen te is vagy. Bi és férfi mellé keres. Akkor kisebb az esély a félreértésre.
2023. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Goldengate.hu az egyik legjobb, ahol kereshetsz partnert magadnak.

2023. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiányod leküzdése kapcsán szerintem kezd egy szintén duci hölggyel, mivel ilyen szempontból egy cipőben jártok.
2023. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5ös :)


Erre én is gondoltam. De igazából alapból a teltebb formásabb nők tetszenek . Ezzel szerencsére nem lesz gond

2023. jan. 17. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!