Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kedves biszexuálisok! Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves biszexuálisok! Egy pasi vagy egy csaj érintése volt a legizgatóbb számotokra? Kort, nemet írjatok, pls.

Figyelt kérdés

#érintés #kéz #simogatás #Bőrminőség #Selymes kéz
2023. jan. 20. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő ugyanannyira fel tud izgatni valahogy. Inkább fontosabb, hogy mennyire érzem azt, hogy egy hullámhosszon vagyunk. 24/N
2023. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a női oldal. A férfiakkal csak maszturbálni meg orális szexelni szeretek, a többi egyáltalán nem izgat.

28F

2023. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Mindketten zöld pacsit kaptatok💪🏻👋🏻1️⃣0️⃣0️⃣.
2023. jan. 20. 17:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez különböző életszakaszokban változott. Jelenleg csak nővel van szexuális kapcsolatom,ès kevésbé is vonzanak a férfiak szexuálisan. 41N
2023. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában jobban kijövök a pasikkal, lélekállapot kell ahhoz, hogy lányokkal is jó legyen, de a legizgatóbb mégis egy nő érintése volt, konkrétan az első ilyen élményem.


Gyerekeket táboroztattunk önkéntesként a balatonnál, senkit sem ismertem előtte, szóval a csapat is új volt. Egy nálam 3-4 évvel idősebb (én kb 20 voltam) lánnyal ültünk ki már este lefekvés után beszélgetni, és egyszer csak egy hosszabb csöndbe belekérdezett, hogy ugye biszex vagyok? Állította, hogy látja azon, ahogy rá, meg pár másik lányra nézek néha. Mondtam, hogy igen, de plátói szerelemnél még sosem volt több, ő meg, hogy van-e kedvem nála aludni, ő egyedül van a kisházában.


Belementem, mert tetszett is, meg kíváncsi is voltam, nagyon kedves és gyöngéd volt, kért, hogy vetkőzzek le, és dőljek az ágyra, aztán ő is levetkőzött, mellém feküdt, és elkezdett gyengéden simogatni az oldalamon meg a derekamon, majdnem felrobbantam, annyira csodálatos érzés volt. Aztán szorosan hozzám bújt, lágyan csókolgatott, és lassan kézzel eljuttatott a csúcsra. A mai napig hihetetlen élmény, most is libabőrös lettem

2023. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig a csajok érintései voltak a legérzékibbek, viszont első alkalommal mikor sráccal voltam talán az volt a legizgatóbb. Részben az új dolog miatt szerintem részben meg hogy nagyon vágytam már rá. Szerintem ezt még tudná fokozni ha olyan sráccal történne intim dolog aki már első ránézésre is izgató/ ideálom. Remélem valamikor összejöhet hasonló szituáció sráccal mint az 5ös válaszolónak lánnyal.

26f

2023. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szorítok 🤞🏻.
2023. jan. 25. 10:56
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem eddig csak férfi partnerem volt. De az első partneremmel volt a legjobb.
2023. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindket nemmel voltak izgato pillanatok, a legizgatobb eddig lannyal. Szerintem ez attol fugg mennyire vagytok egy hullamhosszon, mennyire kivanod a masikat testileg es lelkileg egyarant. Olyan fiuval akit lelekben is kivantam volna, nem csak testileg meg nem voltam. 35F
2023. jan. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A lányok sokkal puhábbak, gyengédebbek és jobb illatúak, így rájuk szavaznék.


De amikor először csókolóztam sráccal, az is egészen különleges volt.


32/f

2023. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!