Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki járt már úgy mint én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már úgy mint én hogy pl ült a vonaton stb, és látta hogy vele szembe ülő ,álló pasinak áll a farka? Ti mit szoktatok olyankor csinalni en legszivesebben oda mennek és jol bele markolnék majd számba venném 22/f

Figyelt kérdés
Minden sztoryt meghallgatok

2023. jan. 22. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen volt már ilyen. Sokszor. Volt hogy meg is szólította. Ő. Ha csak látom hogy áll neki akkor csak nézek. De volt olyan időnként megmarkolta és közben nézett rám. Na olyankor léptem. Volt szex is belőle
2023. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Amikor nekem merevedik, akkor mindig próbálok úgy helyezkedni, fordulni, hogy ne vegyék észre 😁
2023. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már hasonlót de eltakarták :D
2023. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy roma srác egyszer ült kicsit odébb hajnali 2kor. A csávó elkezdte kiverni. Mikor odanéztem felállt és odajött mit nézem tán meleg vagyok. Mondom nem. Erre elkezdte a számhoz nyomni hogy de az lehetek. Kapjam csak be. 20cm felett volt. 19 voltam ekkor. Gyorsan felálltam és elmentem más vagonba. Szerencsére nem követett. Nekem ez trauma volt…
2023. jan. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!