Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nöként van aki egész eletében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nöként van aki egész eletében heteroként gondolt magára,de 40 felett valami megváltozott benne és elkezdte kivanni a lanyokat is?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem mondanám, hogy elkezdtem kívánni a nőket is, de megjelentek a fantáziámban. A valóságban elképzelni viszont csak egyetlen nővel tudnék bármit is.
2023. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Férfiként válaszolnék, a páromnál vettem észre, mintha a nőket jobban megfigyelné mint azelőtt.

Ha filmben leszbi jelenet van, azt is nagy odaadással figyeli.

Szóval elképzelhető, hogy idővel rá jön valamit még nem próbáltam alapon.


Mi is negyven felett vagyunk.

2023. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
34 vagyok, 28 éves korom körül tudatosul bennem, hogy vonzódom bizonyos női testformák és a nagy természetes mellekért, a nagy fenekekért úgy általában a telt, húsosabb "asszonyos" nőkért. Nem tudnék nővel eggyütt élni és csak nővel szexuális életet folytatni, de néha vágyom arra, hogy egy finom nagy ringó melleket kényeztessek. Vágyom a női finomságra, a finom érintésekre, a nyalásra. Leszbi lánnyal is próbáltam, nem volt jó, ők olyan pasisak. Egy finom bi lánnyal. Vagy hármasban.... 34N
2023. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

3.

2-es vagyok.

Teljesen megértem mit szeretsz egy nőben, pont azt amit mi férfiak.

Én ebben semmi kifogást nem találok, hisz nagyon vonzó egy női test.

Amit a leszbi nőkről írtál az is pont így van, én sosem értettem azt hogy ha egy nő a őket szereti, és olyan nőre vadászik aki pont így érdeklődik, akkor ők miért néznek ki úgy mint egy férfi, miért viselkednek úgy mint egy férfi, ha egy bi nő nőre vágyik, akkor a nőt szeretné látni-érezni, ahogy te.

2023. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!