Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők! Hogy beszéltek a szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy beszéltek a szexről ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, és még nem volt kapcsolatom, csók volt a max. Ismerkedéskor mindig feljön a szex, és vagy azt gondolják, hogy szexmániás vagyok, vagy hogy prűd. Igazából elég sokminden érdekel, és ha valakivel erről eleinte beszélek, és elmondok őszintén pár dolgot, akkor másról nem is tudnak beszélni, és úgy érzem nem úgy tekintenek rám, ahogy én azt szeretném. Ha viszont próbálok más témáról beszélni, akkor észrevehető, hogy már nem érdekli már őket a beszélgetés. Bármi tipp, hogy ezt hogy lehet kiküszöbölni? Szerintem ez az egyik, amin félre szokott menni az ismerkedés.

Azért van amúgy biszek kategóriában, mert az vagyok, csak a nőkkel való ismerkedésben még sajnos semmi tapasztalatom nincs. Csak bulikban csókolóztam nőkkel is.

Köszönöm, ha válaszolsz!



2023. jan. 25. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ez a téma az amit nem a szimpla ismerkedési fázisban beszélsz meg. A pasik vonatkozásában meg aki állandóan "arról" akar beszélni csak szexet akar nem pedig téged nőként, emberként.
2023. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem szeretnék privátokat, és igen komoly kérdés. Sajnos nincs olyan nő az életemben, akitől ilyet meg tudnék kérdezni, és hasznos választ adna.
2023. jan. 25. 12:10
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ! Az a baj, hogy eddig, bárkivel beszéltem, mindig feljött. Akkor inkább tereljem a témát, és ha úgy már nem érdeklem, akkor hagyjam?
2023. jan. 25. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es jol irta le. Kiegészitésnek: Ha tul korainak tartod még erröl a témárol beszélni, azt is nyugodtan mondd meg: "Szerintem ez tul korai, elöbb szeretnélek jobban megismerni!" N (Kár, hgy nem fogadsz privit.)
2023. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan mondd meg, hogy a részleteket később szeretnéd megbeszélni. Nagy vonalakban szóba kerülhet, de nem hiszem, hogy ez téma kéne hogy legyen az elején. Aki erőlteti, annak nem te vagy fontos.

Olyan dolgokat lehet ilyenkor elmondani, hogy ki bi, vagy teljesen leszbikus, meg a szélsőségeket, amit fontos megemlíteni. Pl te maximum 2 havonta kívánod.

2023. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj rám de én csak privátban szeretnék írni erről - nem tartozik a fél világra - hogyan vársz őszinte megnyílást úgy, hogy az nem négyszemközt van??? Nem csak a hülye perverzek írnak privátot - hanem a normális fiúk is.
2023. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!