Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy izgat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy izgat, ha "megerőszakolnak" szinte?

Figyelt kérdés

Biszex fiú vagyok. Sose volt még bennem senki (se lány felcsatolhatóval, se pasi), mégis sokat fantáziálok arról, hogy ha egyszer megtörténik, akkor az durva lesz és erőszakos. :D Izgat, ha lefognak, elfenekelnek erősen és használnak, mint egy játékszert. Az erőszak is tetszene, mint szerepjáték.


Ezek a vágyak mennyire normálisak, és dominánsként/aktívként neked mennyire tetszenének? Fiúk és lányok válasza is érdekel. :D


2023. jan. 29. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Consensual non-consent az, amit te keresel.
2023. jan. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan!:)
2023. jan. 29. 02:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Nekem lányként vannak hasonló vágyaim.
2023. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mesélsz róluk picit?:D
2023. jan. 29. 02:41
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
megtenném az ilyeneket veled. Korod?merre laksz?
2023. jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hetero, dominans férfiként erre vágyó lánnyal megtenném
2023. jan. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Dom pasiként engem izgatna a vágyad teljesíteni megbeszélt módon és feltételekkel.
2023. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltam sráccal de a fantáziámban kényszer szitu amiben hagynom kell hogy leszopjon meg smár meg dugnom kell mert pl megzsarolt hogy elmondja a szüleimnek hogy meleg vágyaim vannak… De ilyenbe szerintem senki nem menne bele :(
2023. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero nőként gyakran fantáziálok erről, valójában meg nem tudom mennyire élvezném. A szubmisszív hajlamomból kifolyólag szerintem tetszene, de azért bizonyos határokon belül.
2023. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég sok embernek vannak ilyen vágyai.

Amúgy minden "normális" amíg bele egyezéssel, és örömmel törtenik.


Dom

2023. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!