Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek attól passzív szerepbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek attól passzív szerepben, ha miközben dugna az aktív közben nekem is állna a farkam? Zavarná ez az aktív férfit? Ha igen, mit csináljak, mert szeretném kipróbálni a passzív szerepet.

Figyelt kérdés

Én még sohasem voltam férfival, mert eddig csak nővel szexeltem, de szeretném kipróbálni a férfiszexet is, de úgy, hogy én volnék a passzív fél akit megdugnak.

Többször is ujjaztam már meg magam, és közben mindig állt a farkam...

Az egyik internetes fórumon beszélgettem egy bi férfivel, aki azt mondta, hogy őt aktívként nagyon zavarná, ha miközben engem dugna, közben az én farkam is állna.


Más aktívokat is nagyon zavarna ez :/ ?

Esetleg próbáljam meg eltakarni közben valamivel, hogy ne lássák?

Vagy akkor nem fogom tudni kipróbálni a passzív szerepet?

Ti mit javasolnátok? És hol érdemes olyan partnert keresni esetleg, akit ez nem zavarna?



2023. febr. 6. 12:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért zavar ez bárkit is? Pont,hogy ez annak a jele,hogy te is élvezed. Nekem is mindig áll közben,sőt...
2023. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, közben ki is verheted...
2023. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az sose baj, ha neked is feláll. Ilyen szituban normális, sőt, szükséges, hiszen attól, hogy épp passzív szerepben vagy, még pasi vagy, akinek feláll, ha izgatják.
2023. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy nem zavarna, de még örülnék is neki:)

Még nem volt ilyenhez szerencsém, sajnos.

2023. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

örülök, hogy így gondoljátok :)

akkor csak számomra nem megfelelő aktívval beszélgettem...

2023. febr. 6. 12:49
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj, sztem ez teljesen természetes.


Max vegyél fel férfi erényövet, akkor tuti nem áll fel.

2023. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Akivel beszélgettél, az valami komplexusos hülye volt. Ennyi. :)
2023. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként nekem izgató látvány nagyon, ha a passzívnak áll keményen dugás közben. Mondjuk az is, ha nem, és csak himbálózik. :) Mindegy, a lényeg az, hogy emiatt nehogy te idegeskedjél már, meg nehogy szégyellned kelljen, hogy élvezed! ;)
2023. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állni szokott, miközben dugnak, eddig senkinek nem volt baja vele, sőt, inkább örültek neki.
2023. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább jó, én lehet rá is rántanék ha szeretné a passzív, ismerkedni akár itt is
2023. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!