Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi van velem? Kikhez vonzódom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Kikhez vonzódom? Teljesen elvesztem az érzéseimben

Figyelt kérdés

Először is köszönöm annak aki végigolvassa és segít valahogy, mert már eléggé kétségbe estem és nem tudom, mitévő legyek.

Szóval az a helyzet hogy 20 éves srác vagyok és nem tudom, hogy mi van velem... Már jópár éve sejtem, hogy biszexuális vagyok de ez mindig úgy nyilvánult meg, hogy az esetek 95 %-ban fiúkra fantáziáltam, leginkább őket néztem meg. De a férfiak csak szexuálisan vonzanak, semmi kapcsolatot nem tudtam és tudok elképzelni velük. De mivel nagyon visszahúzódó és önbizalomhiányos vagyok, nem mertem sokáig senkivel találkozni. 2 éve volt az első barátnőm, belé őszintén szerelmes voltam, sokáig el is tudtam volna vele szexet képzelni de ő kijelentette hogy még minimum egy évig nem akar semmit se, mert pár évvel 3 évvel fiatalabb volt tőlem. De ez a kapcsolat 7 hónap alatt tönkrement, így nem történt semmi és mikor már éreztem hogy kezd tönkremenni a dolog, ismét gondolatban fiúkról fantáziáltam. Mikor vége lett ennek a kaocsolatnak, jó egy évig nem volt semmi, csak rá egy évre. Amikor ugyanis nagy nehezen és 2 biszex lány barát unszolására elmentem szexelni egy fiúval... de az se sikerült a legjobban, és bár nem volt rossz élmény valahogy nem volt az igazi (bár lehet, hogy csak azért mert nem tudtunk egymásra hangolódni). Azóta fiúkról csak fantáziálok, találkozó nem volt,.

Most viszont jön a fordulat, mert ez után 2 hónappal megismertem egy lányt, aki iránt bizony többet éreztem... Nagyon tetszett és tetszik is, beszélgettünk is, de finoman visszautasított aztán abbamaradt a beszélgetés. Ennek lassan fél éve. Mostanában viszont egyre többet gondolok rá hogy rá kéne írni és beszélgetni vele, hátha esetleg lenne kedve.

De folyamatosan azon stresszelek, bármilyen lányról is legyen szó, hogy élesben nem állna fel, és beégnék... Bármilyen ciki is, inkább ide írom, mint megtörténjen. Nagyaon tetszik az a lány, többet is érzek iránta, de szex terén a fiúk izgatnak fel... Mit tegyek, mit csináljak? Segítsetek valahogy :( Jöhet privát is. És csak kíváncsiságból, írjátok le korotokat és nemeteket.

Köszönöm előre is annak, aki segít valahogy!



2023. febr. 18. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán biszex vagy, aki eléggé önbizalom hiányos, ezért nem mer kezdeményezni.
2023. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló szituban vagyok, mint te. Csak épp nekem még egyik nemmel sem volt szexuális kapcsolatom egyáltalán. (suliban stréber voltam, most pedig épp munkalehetőségekben gondolkodom)

Mindkét nemhez vonzódom, de csak fiúval tudok elképzelni hosszú távú kapcsolatot, mert a lányok/nők logikáját és gondolkodásmódját egyszerűen nem tudom megérteni.

Amit tudok magamról, hogy fiúval tuti összejönne a dolog, de hogy lánnyal is sikerülne e, na az már más tészta. Alapvetően bejönnek a lányok szexuálisan, de nem tudom felállna-e mikor kellene.

Én a helyedben talán kisebb lépésekkel próbálkoznék, hogy ha netalán csókra vagy hasonlóra kerülne a sor, akkor megnézni szexuálisan izgalomba kerülsz-e, vagy nem. Ha nem éreznéd úgy igazából azt a vonzalmat, akkor vagy próbálkozz másik lánnyal, vagy esetleg a fiúk felé kezdj tekinteni. Hátha jobb lesz később.

22/F

2023. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Próbáld tanulmányozni a szakirodalomból az erotika és a szexualitás közti hasonlóságokat és különbözőségeket.
2023. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irj privatot en szivesen beszelgetek 28/F . Akar addolj snapen adamgjon21.
2023. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrisbp ***** válasza:
100%

Valószínűleg heteroromantikus biszex vagy, aki szexuálisan inkább a fiúkra gerjed. De egy ilyen meghatározással nem mész semmire, ez nem segít abban, hogy rendezd be az életed.

Gondold át, hogyan, kivel, milyen neművel tudod elképzelni az életed 10 év múlva, és aszerint próbálj dönteni. Ha a lányok felé leng ki az inga, esetleg az első pár alkalom okozta szorongáson a szex és a teljesítménykényszer miatt átsegíthet egy-egy fél kamagra... ha meg inkább mégis a fiúk nyernének, akkor valószínűleg nem kell semmi serkentő, menni fog az magától is, csak ahhoz, hogy utána se legyen csalódás, az lenne a fontos, hogy olyannal próbálj szexelni, aki külsőleg és emberileg is igazán bejön...

Bi pasi vagyok, idősebb.

2023. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!