Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a gátlásaim/félelmeim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gátlásaim/félelmeim miatt nem merem kipróbálni a szexet férfival passzív szerepben, akkor az mennyire működő elképzelés, hogy enyhén részegre innám magam az aktus előtt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon vágyom arra, hogy kipróbáljam a szexet egy másik férfival, de úgy, hogy én lennék a passzív/dugott fél.

Gyakran ujjazom magam, közben mindig áll a farkam, el is élvezek az egésztől, közben pedig egy igazi farkat képzelek oda.

Viszont nagy gátlásaim és félelmeim vannak és mivel nehéz ezeket legyőznöm, arra gondoltam, hogy valahol összeismerkedem egy idegen pasival, akivel felmegyünk hozzám, és enyhén részegre iszom magam, hogy minden gátlásom feloldódjon és úgy próbáljam ki, hogy milyen érzés az, ha valaki megdug.


Mit gondoltok erről az ötletemről? Működőképes?



2023. febr. 21. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Működő elképzelés / jó ötlet.
Határeset. Vagy bejön, vagy nem.
Abszolút rossz ötlet, amit elvetnék.
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A gátlások oldására jó módszer egy kis alkohol, de ha túltolod akkor kontraproduktív. Nehéz úgy álló cerkát produkálni, meg a szexre koncentrálni ha a WC-ben rókázol 😅
2023. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak egy bizonyos szintű részegségre gondoltam :)

És én a passzív szerepben lennék, akit dugnak! :)

2023. febr. 21. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze játszik de egy türelmes srác is elég lenne. Simán menne úgy is.
2023. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhet. Az első alkalom előtt már én is ittam pár pohárral.Nem voltam spicces,csak éppen a gátlásaimtól szabadított meg. Aztán jött egy srác és azt mondta meg akar dugni.Én egészen addig heteronak gondoltam magam,de valamiért igent mondtam neki.Sosem gondoltam előtte hogy ilyen jó lehet ha megdugnak.Egész éjjel dugott szopatott,és élveztem,mert nem voltak gátlásaim.
2023. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4-es ezt privátban elmeséled? vagy kérdezhetek?
2023. febr. 21. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,kérdezz nyugodtan
2023. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A #3 -sal teljesen egyetértek.
2023. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egy normális aktívval szerintetek nem lennének gátlásaim?
2023. febr. 21. 15:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: én a helyedben egy nyugodt, tapasztalt 50-60 -as aktív pasival kezdenék először.
2023. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor ti egy 60 éves aktívat javasolnátok nekem inkább?
2023. febr. 21. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!