Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg a legtöbb meleget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb meleget zavarja ha valaki biszex?

Figyelt kérdés

Igen tudom hogy furcsa kérdés, de muszáj meg kérdeznem mert történt velem egy érdekes szituáció. Egy szórakozó helyen történt. Egyik barátnőmmel voltam mikor egy lány meg hívót egy italra elfogadtam. Beszelegetünk meg kérdezte hogy én is leszbikus vagyok. Mondtam neki hogy csak félig .Megkérdezte hogy értem ezt. Hát úgy hogy biszex vagyok. Erre fel háborodott és mondta hogy ilyen nincs és ott hagyott. Eddig egy lánnyal voltam ő is biszex volt őt nyílván nem zavarta. Fiukat se. Sőt valamelyik még örült is.

19/L



2023. márc. 7. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A másik nemmel is meg tudja csalni. Illetve valamiért a melegek úgy tekintenek a BI emberekre mint akik még nem tudtak dönteni a két nem között.
2023. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Dönts el, hogy a hotdogot vagy a hamburgert szereted.
2023. márc. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy aranyos meleg srácra írtam rá barátkozási szándékkal a minap itt. Enyhén binek gondolom magam, és barátkozást írt a kérdésében, úgy éreztem nekem az belefér. Pár üzenetváltás után eltűnt. Lehet esetében is az volt, h melegként nem fogadja el a biszexuális férfiakat.


F

2023. márc. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Annyiban zavar minket, melegeket,hogy a biszex,vagy kíváncsi hetero pasik nagyon kis része gondolja,hogy akárcsak komolyan meg is tenne valamit.

Komolyabb,érzelmes kapcsolatra képtelenek,hiába bizonygatják.

Szexben a legtöbb pedig perverz dolgokat akar,főleg azt,hogy erőszak,dominálás,stb legyen vele szemben.Rengeteg az ilyen,alázást váró.

És ha el is kezdődne bármilyen ismerkedés,élőben úgysem találkoznak,mert kiveri és elmegy a "határozott elképzelés".

Vagy ha találkozás van,akkor utána megszólal a nagy,cifra lelkiismeret és akkor tűnnek el.

Két bi lehet okés,két meleg lehet okés egymással. De vegyesváltó nem működik !

2023. márc. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Fiú vagyok, sok biszex srác megtalált már és mind, egytől egyig úgy gondolta, hogy mellettem lányokkal is ismerkedne. Mármint egyszerre. Vagy már volt barátnője. Vagy, ha lesz barátnője, engem akkor is megtartana. Kösz, nem.
2023. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én biszexként töltöttem kellemes pillanatokat egy meleg sráccal! Ő párkapcsolatot keresett, engem meg a kíváncsiság hajtott. Az elején tisztázva lett, hogy ez barátság extrákkal lesz és senki nem is látott bele többet!

Amikor én randizni kezdtem egy lánnyal, megbeszéltünk, hogy jó volt, finom volt, de a barátság már csak extrák nélkül mehet tovább.

Azóta is jó barátom és senki nem sérült/ sérelmezett semmit!

2023. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Biszex nőként ha párkapcsolatròl van szó más biszex nőkkel szívesebben ismerkedek. Leszbi nők valahogy olyan gyanakvóak kezdetben, aztán amikor eljutottunk a többedik randiig akkor kiderül, hogy amit egy biszex érez a másik nő iránt az nem más, mint amit a leszbi érez.

Mindkét csoportban van monogám típusú, és van aki nem az.

2023. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Közeli meleg barátom biszex sráccal van együtt majdnem fél éve, s az egyik legharmonikusabb pár, akiket ismerek. Szerintem nem okos dolog általánosítani, hogy minden biszex ilyen meg olyan. Bizonyára van megbízhatatlan, labilis, de ugyanúgy teljesen elkötelezett, tartós párkapcsolatra is képes. Kommunikáción múlik a dolgok nagy része, a maradék pedig alapvető emberi tisztességen.
2023. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!