Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet biszex vagyok, sőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet biszex vagyok, sőt talán biztos?!

Figyelt kérdés
Szombaton egy buliban egy nagyon lányos fiú orálisan kielégített. Előtte sose volt még ilyen az életemben. Megvallom nagyon élveztem akkor a dolgot. Azt mondta, hogy legközelebb meg is dughatnám! Ez is izgatott, de gondoltam, másnapra ez csillapodik bennem majd. De tegnap annyira izgatónak találtam, hogy nem bírtam ki, és erre a gondolatra vertem ki. Egyre jobban össze vagyok zavarodva, hogy akkor most mi van velem?!

2023. márc. 13. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem próbálod ki, akkor sosem tudod meg, hogy milyen :)
2023. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztosan nagyon tuti lenne. Csak ez nekem még nagyon új és szokatlan dolog. Nem tudom most mi is van velem?
2023. márc. 13. 12:12
 3/10 Kaje39 ***** válasza:
90%
Ha felizgat akkor bi vagy...
2023. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A biszexualitásra való hajlam a leírtak alapján megvan, magadban kell eldöntened hogy ez téged zavar bármennyire is, vagy szeretnéd kiélni ezt a vágyat.
2023. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném és meg is fogom élni. A srác pedig nagyon tetszik, ha mondhatom, szebb, mint egy csaj. Teljesen oda vagyok, de ez nekem nagyon új és ijesztő még azért, de közben hihetetlen módon izgató is!
2023. márc. 13. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Megszokod, nyugi :)
2023. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesz semmi gond. Élvezni fogod. Örülj neki, hogy nyitott vagy erre (is).


F62

2023. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg bi vagy, igen. De ne aggódj, inkább örülj a lehetőségnek és használd ki. Az érzéseidet pedig magadban rendezd le :)
2023. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Találkoztunk és megtörtént az is. Nagy élmény volt, nekem valami csoda, hogy úgy élvezett el, hogy nem is ért magához, csak én benne voltam. Kezdem nagyon megkedvelni a srácot, szinte mindig vele szexelnék és minden jó vele.
2023. márc. 25. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még egy szép, tartós kapcsolat is lehet :)
2023. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!