Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív (uni) férfiak, voltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív (uni) férfiak, voltatok olyan orális helyzetben, vagy mit tennétek, ha talin, miután előkerült a lompos, higiéniailag komoly kívánnivalót hagyna maga után?

Figyelt kérdés
Én voltam már ilyen helyzetben, szimpi volt a srác, nem is látszott semmi a farkán, csak amikor bekaptam, szóval, nem igazán volt neki tiszta... Ilyenkor mit tennél, vagy mit tettél? "Bocsi, nem ízlik, inkább hagyjuk"? Vagy pedig "egy kicsit megmoshattad volna"? Vagy mit?

2023. ápr. 9. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túrós volt? Vagy nem tisztálkodott pár napig?
2023. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Így jár az, aki válogatás nélkül idegeneket leszop. Igényesebbnek kellene lenned, nem idegeneket szobni, hanem hagyományos módon megismerkedni. Külső alapján leszopni valakit, az az igénytelenség legalja.
2023. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Higiénia az első. Valszeg még ha alkalmi is, kérném, hogy rendesen mossa meg előtte. Szerintem nem óriási elvárás
2023. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: ragadós volt. A farkán látszólag semmi gond nem volt. A ragadósság nem látszott.


#2:

Sehol nem írtam, hogy külső alapján szoptam. Ez egy zsákbamacska eset. Ismerkedtünk. Ha több hét ismerkedés után került volna sor orálra, szerinted mégis mekkora az esély, hogy addigra tiszta lett volna az illető farka...?


#3:

Nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy már ott a helyzet, mit tennél?

továbbá, minek kell bárkit is megkérni arra,hogy mossa meg a farkát. Magától nem jön rá...?


Normálisnak tűnt a levelezés alapján a srác, tehát nem tűnt kockázatosnak, hogy nem fog farkat mosni.


Ismerkedni szeretek, csak hát első talin már csináltuk volna mindketten.

2023. ápr. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!