Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális fiúk! Ti a fiúkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális fiúk! Ti a fiúkat vagy a lányokat szeretitek jobban? Miért melyiket?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Változó. Vannak időszakok amikor a csajok, máskor a srácok jönnek be jobban. De többször van fiús időszakom.
2023. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk egy kicsit jobban izgatnak, legalábbis szexuálisan.
2023. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen a lányokat. Fiúval még sosem próbáltam.
2023. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
a lanyokat, fiuval meg nem voltam, viszont többször masztizok fiukra mert az valahogy jobban beindit.
2023. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb tini korom óta tudom, hogy izgatna sráccal is de még nem volt rá alkalmam. Most hogy újra szingli vagyok tervezem kipróbálni fiúval. Azt gondolom egyébként, hogy van amiben a nő lehet a jó másban a férfi. Persze kiderül. Remélem. Ha találok majd egy partnert akivel...
2023. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettő,sőt egyszerre is.
2023. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak szexről van szó, akkor egyformán mindkettő jöhet. Akár egyszerre is, egy lány, egy fiú, meg én. Ha játszik a történetben romantik, párkapcsolat, akkor inkább a lányok a nyerők.
2023. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat sokkal jobban. A fiús vágyak inkább csak amolyan kiegészítő "perverzió" nálam :D
2023. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányok jönnek be minden szempontból, de tini koromban szoptam fiúkat is. Azóta sajnos nem, mostanra csak a fantáziálgatás maradt. A pasikban csak a farkuk izgat, semmi más. Legjobb az lenne, ha egy biszex hármasban a csajjal együtt szophatnék.
2023. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szexet nèzzük,akkor a nők teste teljes egészében bejön számomra, minden tetszik tetőtől-talpig.Több barátnőm volt, nőkkel èltem.

A férfiakból viszont csak a farok èrdekel.Tehát nem tudom elképzelni, illetve taszítana pl megcsókolni egy fèrfit.Szex csak orálisan.

Ez azèrt van,mert a biszex is egy spektrumon mozog,ès èn valahol az elején vagyok.Igen, szerintem egy csók többet jelent mint egy szopás.

2023. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!