Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés lenyelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lenyelni egy idegen ember spermáját?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor mi jár az ember fejében, hogy "úr isten, mit tettem", vagy hogy, "de izgató volt".

2023. ápr. 30. 04:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fura érzés, hogy ilyet csináltam, nem is emlékszem, hogy mi járt a fejemben, talán, hogy izgi, hogy olyan embernek nyelem le, akit nem ismerek.
2023. ápr. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne egy kellőképpen fiatal srác, akit lehetne akár hetente többször is orálisan kényeztetni, hát én szívesen megtenném!

Le is nyelném neki szívesen...


Részemről az igény megvan...


44/F/Bpi

2023. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Beszélgetnék a témáról priviben :)
2023. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés :) én egész fiatal korom óta csinálom, biszex vagyok van hetero kapcsolatom, de nem tudom megálni hogy néha ne tegyem. A legigzibb az előtte lévő néhány másodperc mikor tudod hogy mindjárt durran a farka.
2023. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Négyes vagyok még annyi hogy az elején volt az úr isten mit tettem érzés aztán ez megszűnt most nagyon felizgat és kiverem utána.
2023. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 18 évesen először a számba élveztek, akkor tényleg az járt a fejembe, hogy "Úristen mit tettem", de ahogy telt az idő és visszagondoltam rá, csak felizgatott és ki akartam újra próbálni. Szóval most már csak kib***ottul élvezem.
2023. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Az első alkalommal, amikor szoptam, erősen dolgozott bennem a kíváncsiság, hogy milyen lehet szopni. Megtettem, és elmaradt az úristen, mit tettem érzés. Jó volt, élveztem, hogy a számban ment el, le is nyeltem mindent, majd még az utolsó cseppeket is kiszoptam a még keményen álló farokból.
2023. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat..
2023. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szoptam , de szeretnék . Más opció nincs is a számomra , mint a számba élvezés , és a lenyelés .
2023. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 FV107 ***** válasza:
100%
Én most készülök rá.Hotbull-on keresek partnert.
2023. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!