Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális Csajok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális Csajok, mit tudtok csinálni a pénisszel és mit a mellekkel? Melyiket szeretitek jobban, miért?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom magam biszexnek, vagy mindenkit annak tartok, emiatt nem értem a kérdést sem: a pénisszel azt, amit bármelyik nő tenne (kézzel, szájjal, mellel, vaginával kényeztetném), a mellel meg azt, amit szeretem, amikor nekem csinálják (nagy- és kisfogás, bimbó játékok, kézzel, szájjal izgatás, stb.), hm, egész beindultam erre a fantáziálásra, köszi a kérdésed, hogy elgondolkoztatott! ;) :D
2023. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Elégsokmindent.

Technikailag nagyjából ugyanaz. Bár az egyiket lehet huzogatni a másikat markolászni.

Annyi a lényegi különbség hogy egy idő után a farokból spriccel valami.

És pont az élvezés miatt nem igazán összehasonlítható,hogy melyik a jobb.

A mell az elég "passzív" szerv. A farok a legkevésbes sem az.

2023. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Azért a mell sem annyira passzív, jelzi, ha jól érzi magát vagy fázik, ugye, de változik a ciklus napja szerint is állaga és mérete szempontjából, arról nem is beszélve, ha netán még gyerekvárás vagy nevelés szoptatással is van a képben. Persze a pénisz gyakrabban ürít váladékot, legyen az akár vizelet naponta többször is, akár ondó elélvezés után, ugye, de azért még nem hívnám a mellet passzív szervnek...


Az első válaszoló vagyok és nem válaszolok privát üzenetekre, max. itt, névtelenül, kérdezzen itt az, aki magánban kérdezte, hogy kérdezhet-e valamit, és köszi a meghívást a hármasra vki más, izgalmas fantázia, köszi :) de külföldön élek (szerencsére...? :D)

2023. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

2 vagyok.

Sexuális értelemben a farokhoz képest elég passziv. Nem lesz izgalmi állapot hatására 3xnagyobb és kemény. És huzogatni sem lehet rajta mit.

2023. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
#2: Mit értesz azalatt, hogy technikailag ugyanaz a mell és a farok?
2023. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom, arra gondolt, hogy mindkettő funkcionálisan szükségszerű a szaporodás és az utódgondozás szempontjából, és mindkettő tud váladékot üríteni, ugyanakkor mindkettő az erogén zónák része is, tehát élvezetet okozhat a kedves érintése.


Ezek elég technikai szempontok, szerintem, de majd tán ő is válaszol...

2023. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Hogy jelzi a mell, ha jól érzi magát? Olyankor mit érez?

Olyan puha, mint a farok vagy puhább?

2023. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Mellbimbókeményedéssel.

A mell keménységének változása a nő ciklusához és korához köthető.

Én pl. mindig is ugyanahhoz az orvoshoz mentem mellrákvizsgálatra, aki az első vizsgálatkor azt mondta, hogy milyen jól vizsgálható mellem van, ami kissé meglepett engem, sőt, amikor mondtam otthon a pasimnak, ő konkrétan kiakadt azon, hogy ez már nemi zaklatás, ami azért szerintem túlzás, és mondtam is neki, hogy még mondta is a doki, hogy arra gondolt, hogy mivel nekem nem túl kemény a mellem, ezért könnyű benne megtalálni az esetleges, ne adj Isten csomót. Eltelt vagy tíz év, elértem a negyven évet is, pár hónapja voltam nála, és most pont az ellenkezőjét mondta, hogy nehéz megvizsálni a mellem, ami még jobban meglepett, hogy hogy a manóba változhatott meg ennyire a mellem. Ezek szerint lehetséges, gyerekszülés nélkül is, és abban is biztos vagyok, hogy tökre számít, hogy a női havi ciklus melyik napjában vizsgál meg a doki vagy taperolja valaki épp a mellem, mert egészen szélsőségesen különböző, még orvosi szemmel is szélsőségesen más érzést ad, immáron dokitól tudom.


Én még abban is hiszek, hogy izgalmi állapotban alapból feszesebb lesz a mell, ami mondjuk nagy és laza mellszöveteknél kevésbé érzékelhető, de biztos így van. Ha már csak azt is nézzük, hogy néha pont akkor, mielőtt megjönne úgy feszít a mellem, mintha szét akarna robbanni, pedig máskor szétfolyik, mint a tej, akkor ez az élő bizonyítéka annak, hogy a mell is egy élő szerv, amely reagál a külső és belső változásokra, és ahogy írtam már korábban is, van olyan barátnőm, aki csak a melle izgatásától el tud élvezni... Nekem annyira azért nem érzékeny a mellem, vagy csak senki sem szórakozott még annyira velem...

2023. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Érez valamit a mell, mint a pénisz, amikor megkeményedik a mellbimbó?
2023. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!