Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért érzem ezt az ürességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt az ürességet és bűntudatot?

Figyelt kérdés

32 évesen eddig azt hittem, hogy heteró vagyok, de a közelmúltban egy ismerősöm azt mondta, hogy nagyon kívánja a farkam, és szeretné leszopni. Először kicsit megbotránkoztam, aztán rövid ideig belegondoltam, és elkezdett izgtni a dolog, olyannyira, hogy kicsit fel is állt a gondolattól. Néhány másodperccel később pedig magamba zuhantam, nagyon rossz érzés fogott el, talán egyszerre éreztem szégyent, bűntudatot és egy kicsi undort, amiért felállt erre a gondolatra. Azóta gyakran visszatér a lelki szemeim előtt a jelenet hogy bekapja és ez izgat, aztán azonnal átveszi a helyét az előbb említett 3 érzelem keveréke.

Nem tudom, talán csak azért izgatott fel a téma, mert nőtől még nem hallottam azt a mondatot, hogy "szeretnélek leszopni".

Mindez elég friss, csak tegnap jött az ajánlat és nem történt semmi, de azóta ilyen levert, rossz hangulatom van



2023. máj. 16. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Amit érzel az tök természetes. 32 évig éltél abban a tudatban hogy full hetero vagy, és most egy identitás krízis gyakorlatilag hogy lehet mégis bi lennél.

Az lenne a fura hogy tök nomálisan átmenne. Ez egy amolyan belső harc a vágyak és a tudat között. Eltarthat egy ideig, egyeseknél napok, másoknál évek...


Egyébként, ezt nem kérdezted, de ha szabad egy tanácsot adnom, próbáld ki. Abból nem lehet bajod, és ha nem jön be akkor legalább tudod hogy nem és kész, ha meg mégis akkor lesz időd feldolgozni után. De ha kihagyod később megbánhatod, és azt már nehéz visszacsinálni.

2023. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nézd,ismerkedtem egy korodbeli bi férfivel.

Két héten át részletezte,mit és hogy tesz majd, ha lecumizhat.Eljött a megbeszél,egyeztetett találkozás ideje,mondanom sem kell,hogy már reggel eltűnt, törölte is magát.

Úgy gondolom, át kell billenni egy ponton,hogy megtegye valaki.

Te még eddig nem jutottál el,de mivel gondolkodsz rajta,nem idegen tőled.

2023. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer élünk, a vágyainkat pedig meg kell élni. Vagy el is lehet magunkban fojtani, de rövidebb hosszabb idő múltán előbukkannak majd újra. Valamilyen szinten szerencsés vagy, h ismerős ajánlotta fel és nem vadidegen. Persze ha zavar más mit gondol majd, meg egyáltalán, akkor további jó rejtőzködő életmódot kívánok! 😉
2023. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha már most ezt érzed, képzeld el mit éreznél az után, ha TÉNYLEG leszopna.
2023. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igencsak megkérdőjeleződött az identitásom, ha vonz annak a gondolata, hogy egy másik féfi kielégít.

De ezen kívül semmi nem vonz egyáltalán. Az a gondolat, hogy lássak/megfogjak egy szerszámot, vagy férfival csókolózzak egyenesen taszít. Behatolás úgyszintén. Szigorúan csak az orál jöhetne szóba, aztán az a következő gondolatom, hogy ez is taszít.

2023. máj. 16. 11:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Leírhatatlan, hogy milyen érzéseim vannak, hol felizgat, hol taszít, és mindezt csapongva. Attól tartok, hogyha kipróbálnám, akkor utána a negatív érzelmek dominálnának, és végül megbánnám, hogy mibe mentem bele.
2023. máj. 16. 11:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár én jóval fiatalabb vagyok és lány, nekem is volt ilyen helyzetem. A legjobb barátnőm volt az, aki egyszercsak váratlanul bevallotta, hogy vonzódik hozzám, hogy szeretne talán többet tőlem. Teljesen lesokkolt, aznap nem is tudtam neki semmit mondani, csak hazamentem. Másnap lett bűntudatom, hogy csak úgy minden válasz nélkül hagytam, de nem tudtam, mit kéne mondanom, mert soha korábban nem fordult meg a fejemben, hogy vonzódnék a lányokhoz is. Viszont őszinte voltam vele, és azt mondtam neki, lassan haladva, de próbáljunk meg néhány dolgok, viszont nem ígérek semmit. Összebújásig, puszikig és egy csókig jutottunk, amikor teljesen bepánikoltam, és félbehagytuk az egészet. Azóta nem volt köztünk semmi, pedig ez már 2 éve volt, és azóta sem tudom, hogy vonzódom-e a lányokhoz.

Amikor történtek ezek, akkor felizgultam, tetszett, de rajta kívül egy lány sem fogott meg soha és ha arra gondolok, hogy szexelek egy lánnyal, engem is undor fog el.


Viszont ez nem is egy olyan dolog, amit egyik pillanatról a másikra el kell döntened, ezek komoly belső harcok, mint látod, én két év alatt nem vívtam meg őket. Csak légy türelmes magaddal, és nyugodtan kísérletezz, de ne kényszerítsd magad olyan szituációba, amiben rosszul érzed magad.

2023. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy érdekes, és talán aggasztó fiziológiai jelenség: a történtek óta nincs merevedésem...semmire. Ha mégis odakerülne a sor, hogy kipróbáljam, hát nemigen működne, mert még magamnak sem tudom felállíani, akármire gondolok. Azelőtt erre sem volt példa.
2023. máj. 16. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele csak a másik oldalon. Sokszor arra gondolok milyen érzés lenne leszopni valakit, de utána meg rámtör egy rossz érzés. Pedig egyszer csak ki kell próbálni.
2023. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az agyad szórakozik veled

Mindenkinek volt már olyan pillanata, akár tesó, szulő, rokon hogy szexuális fantáziája volt vele

Neked kell eldönteni mit szeretnél, ha kipróbálod legalább tudni fogod igazábol akarod e, de lehet megbánod

Vagy elhessegeted a dolgot és keresel egy olyan nőt, aki azt mondja "szívesen leszopn@lak"

Lelkiismeretfurdalásod van már a gondolattól is hogy ki szeretnéd próbálni, ezért nem áll fel

Ne aggódj

2023. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!