Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha az első szexuális élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szexuális élmény előtt álnátok melyik nemet választántok az első ilyen alkalomra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ellenkező nemet
2023. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Én lányként egy másik lányt választottam anno. És ez volt a lehető legjobb döntés. Sráccal az első élményeim mind sz*rok voltak, egyszerűen nem figyeltek rám. Míg az a lány nagyon jó élményt adott. Ha nem vele vagyok először, szerintem nem állnék ma így a szexualitáshoz.
2023. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az első szexuális élmények fiúval volt 14 évesen (egymásnak verés) és nem bántam meg, sőt!

Szóval hasonlóan csinálnám

2023. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és fiúval volt az első. Szerintem ez nem fog semmi meghatározni, akivel először érzed úgy, hogy szexuális dolgokat is kipróbálnál vele. Mindegy, hogy fiú vagy lány.
2023. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
4# Mennyire mentetek bele a dolgokba? Most is fiúval vagy?
2023. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Ellenkező nemüt.

Voltak kalandjaim srácokkal és nagyon jók voltak. De elsőre lányt választottam és ujjra így tennék.

Nem tudom meg mondsni de nekem ez jöttbe.

2023. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem megegyező neművel volt. Az volt egyszerűbb.
2023. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dzsurászik Brendonka válasza:
57%

Haver "nagy" mondása:

Nekem semmi bajom a b*zikkal, csak ne legyen kötelező! :)

2023. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első szexkalandom fiúval volt. Kivertük egymásnak. Dugni csajjal dugtam először. Most, így visszagondolva, nem biztos, hogy csajjal szeretnék először dugni.
2023. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azonossal.
2023. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!