Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nyiltan vagy titokban vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyiltan vagy titokban vagytok biszexuálisok?

Figyelt kérdés
Apám és az élettársa tud az ilyen hajlamaimról és nincs velük gondja, anyám nem tudjan és a nővérem sem. Egy barátom tudja még. Én abszolút nem akarom hogy a munkahelyemen például ez terjedjen. 22f
2023. máj. 20. 08:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Rólam kevesen tudják, pedig nem csinálok titkot belőle. Gyakran smacizunk pl nyilvánosan a barinőmmel, akár a párjaink előtt is. Nem érdekel ki mit gondol.

22L

2023. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Rólam csak baráti körben tudják. De ott mondjuk minden csaj bi, sőt egy-két pasi is... 😄

34N

2023. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
titokban
2023. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Magyarországon az ilyet nem szerencsés hangoztatni, persze itt nem löknek le a tetőről csak megvernek legrosszabb esetben.
2023. máj. 20. 09:04
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne azonos nemű partnerem, komoly kapcsolatom, akkor felvállalnám. De mivel nincs, így nem kötöm senki orrára. Ha rákérdeznének, nem hazudnék, de nem szoktak. Pár közeli barát van, aki tudja, de ők is inkább csak annyit, hogy voltam már nővel, mert erre kérdeztek rá. Nem hiszem, hogy összerakták, hogy akkor biszex vagyok.
2023. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy vernek. A legtöbb embert egyáltalán nem érdekled. Aki meg ilyen miatt verekszik, az megverne azért is, mert pl kövér vagy, nagy szád van, szemüveged, kiálló fogad, vagy turis ruhád. Ezek csak a saját tapasztalataim főleg iskolás évekből (egyik sem én vagyok).
2023. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Rólam senki se tudja, legfeljebb azok, akikkel volt valami.
2023. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én valóban fura ember vagyok mert kényszermozgásaim vannak, régóta nemért semmilyen atrocitás, velem nem szoktak kötekedni sehol pedig még nagydarab vagy veszélyes sem vagyok.
2023. máj. 20. 09:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Titokba. 33f
2023. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,én meleg vagyok ahogy a párom.is..10 évet éltünk Berlinben.Most Budapest.Nem mondom hogy minden tökéletes de 1000x biztonságosabb mint ott...Ott már fizikai inzultus is érte a pasim..Itthon a munkahely is elfogadott.Le se szarják.A munkám a lényeg.

Mond màr meg te BI-ként hol voltál megkülönböztetve?Esetleg megvertek?Esetleg nem mersz este sétalni,mert én a pasimmal inkább merek a Váczi utcán mint kint a Check Point Charlien..

2023. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!