Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Crossdresserel milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crossdresserel milyen érzés dugni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis levetkőzik nem?
2023. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták nekem, hogy élvezték.
2023. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint egy nem beöltözött férfival, csak van rajta paróka és / vagy női fehérnemű (jobb esetben)
2023. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Nekem volt egy kollegam a farka hatra volt kotve szexologiai madzaggal/ vagy egy erosebb cernaval. Tangat hordott, a segglyukaig belogott a f..a. Ulve pisalt a wc-n mert bekepzelte hogy nő. A vicc az egeszbe, hogy 60 eves koraig hetero volt, aztan homokos lett. Allitolag o a passziv, mer egyszer melle szart a wc melle, mer mar ugy szetvolt tolva a segge hogy szivargott a szimering, elgyengult a gumi, es nem birta visszatartani. Allitolag akik dugtak azok nagyon elveztek azt meselte. Bar en hetero vagyok, nem tudok allast foglalni ilyenben de halgattam a sztoriait mindig.
2023. máj. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tuti.Igazból élvezi.Hálából van akit leszopok.
2023. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!