Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én fogok ki ilyen heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én fogok ki ilyen heteró nőket?

Figyelt kérdés
Biszex férfi vagyok, és ezt vállalom, nem titkolom a leendő partnereim előtt, mert ez így korrekt, és mindenkinek megvan az egyéni szexuális preferenciája. Ezt pedig jobb még az elején tisztázni. Azt vettem észre, hogy a heteró nők eleinte azt mondják, semmi gondjuk azzal hogy biszex vagyok, elfogadják. Aztán azt veszem észre, hogy elkezdenek kerülni, leráznak, és amikor megkérdezem mi az oka, azt válaszoljak hogy nem akartak megsérteni, ezért mondták azt hogy elfogadják hogy biszex vagyok, de valójában már akkor tudták legbelül hogy kapcsolatra nem akarnának, amikor elmondtam hogy biszex vagyok. Nem ertem miért kell a heteró nőknek magukra erőltetni illendőségből azt hogy igen elfogadjak a viszex férfiakat párkapcsolatra, amikor valójában nem. Volt aki egyenesen megmondta hogy biszex ffvel nem akar kapcsolatot. Nem sertődtem be, nem prolémáztam ezen, hanem elfogadtam hogy szexuálisan nem a biszex hanem kizárólag a heteró ff a preferenciája. Tiszteltem, becsültem az őszintesége miatt. Ilyen heteró nő viszont kevés van. Kérdésem, hogy miért erőltetik magukra a heteró nők illendősegből (nehogy bifóbnak legyenek titulálva, pedig attól hogy nem akar egy nő biszexel kapcsolatot, az nem azonos azzal hogy gyűlöli a biszexeket, csupán kapcsolati szempontból nem preferalja őket, amihez joga van) azt hogy kapcsolatban is elfogadnak a biszex ffakat?
2023. jún. 7. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tetszettél nekik ezért rámondták hogy nem probléma, de otthon meg rágódtak a témán, szorongtak rajta és végül úgy döntöttek, az nem fér bele hogy majd csalod őket egy férfival miközben szoptatják a gyereket.
2023. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyes látom nem erted a lényeget. Ezek a heteró nők már akkor tudták hogy nem kell nekik biszex ff kapcsolatra, amikor igent mondtak!

Pár kivétel volt aki egyenesen megmondta kapcsolatot nem akar biszex férfivel. Ezek a nők a tisztességes kategória nekem.

2023. jún. 7. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

A nők ritkán vannak felkészülve az egyenes elutasításra.

Adj nekik mindig időt.

2023. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-as nem értelek! Micsoda? Aki egyenes gerinces annak nem kell idő hogy megmo dja akar-e biszexet magának vagy sem. De hazudni hogy igen, aztán meg szégyenlősen azt mondani, csak azért mondta hogy igen, mert nem akart megbántani.

Biszexként mondom tisztelem azokat a heteró nőket akik egyenesen megmondják hogy nem akarnak biszexet. A többit aki polkorrektségből hazudik, azokat a legaljának tartom. Itt is észrevettem mennyi álszent írja hogy elfogadná a biszexet kapcsolatra, meg be is szállna ha látná hogy a pasiját egy másik ff dugja... olyan szinten gyomorforgató ezeknek a nők ek az álszentsége, meg a rosdzindulata azok felé a nők felé akik őszintén megmondják hogy nem akarnak biszex fft maguknak, hogy az hihetetlen. Az őszinte nőket bifóbozza le a sok barom álszent.

2023. jún. 7. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Látom te inkább utálkozni jöttél ide. Mindkét válaszolóval egyet értek. Nem gondolták az az elején, de aztán rájöttek, hogy ez nem fog menni, illetve nem akartak megbántani azzal, hogy egyből elutasítanak. Én egyenes vagyok, néha túlságosan is, mégis lehet, hogy elkövettem volna ezeket a hibákat.
2023. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is sokszor megjegyzi félig viccesen, hogy nehogy férfiakkal kezdjek. Korábban még arra is megjegyzést tett, ha vaníliás tusfürdőt vettem,, nem férfiszagút. Pedig számos meleg ismerőse/barátja van már fiatal kora óta, ellenben nekem sosem voltak meleg gondolataim.

Talán nem is a megcsalás miatt mondja, hanem mert nekik olyan hím kell, mint amit a filmekben látnak. Igaz, ez fordítva is igaz lehet.

2023. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Hol van utálkozás? Ja hogy sehol.
2023. jún. 7. 16:14
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

A nők sajnos többnyire nem tudják ránézésre megmondani egy férfiról, hogy jó lesz-e.

Ezért aztán van egy csomó "vörös zászló" a fejükben.

Ha valamelyik jelez - akkor neked reszeltek.

Az egyik ilyen, ha gondolkodásban nagyon elütsz az átlagtól.

Márpedig aki nem heteró...

2023. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, látom neked fogalmad sincs arról, hogyan működik egy nő.
2023. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
5-ös vagyok. Ha nem látod az utálatot az írásodban, meg ezt a stílust nyomod, akkor sejtem, hogy nem is a biszexségeddel van gondjuk a nőknek.
2023. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!