Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van kiút ebből? Többi lent!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút ebből? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Volt egy buli ahol full részegek voltunk megbeszéltem vidéki ismerősömmel hogy nála alszik mivel éjszaka ittasan már nem indultam haza . Ismerősömről tudjuk hogy van hajlama de sosem volt probléma ebből. Reggel mikor felébredtem olyan furcsa érzésem volt . Furcsa volt ő is. Utána mondta hogy mutat valamit a telefonján. Ami egy videó volt ahogy leszop. Konkrétan leszopott úgy hogy semmire sem emlékszem és azt mondta hogy emléknek elmenti a videót és ha nem lesz folytatás legközelebb akkor megmutatja másoknak is. A lényeg az hogy rohadtul nem vagyok se meleg se biszex . Mit tudok tenni a zsarolása ellen? Ő folytatni akarja ezt de én nem .
2023. jún. 8. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mondd neki, hogy nyugodtan. Ő szopott le. Zsarolhat, ahogy akar, akinek ez megalázó ebben az esetben, az ő. Nincs félnivalód, ostoba szegény.
2023. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NNNándi ***** válasza:
91%
Ez zsarolás. Kihasználta hogy nem tudsz védekezni tehetetlen vagy. Ez is nemi erőszaknak minősül. Mond meg neki ha nem törli mész a rendőrségre.
2023. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Ez amúgy igaz, amit a #2 mond.
2023. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Én még ott tartok, hogy ki aludt kinél?

A vidéki ismerősöddel megbeszélted, hogy nála alszik (kinél???), mivel éjszaki ittasan már nem indultam haza (akkor te a buli helyszínén aludtál???).


Egyrészt nem kellene full részegre inni magad, nem kellene melegeket felvinni a lakásodra és egy ágyban aludni velük, másrészt magadra vess, ott akkor amikor megmutatta a felvételt kellett volna akkorát beletalpalni az arcába, hogy kettéálljon a szeme.

2023. jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Jogos a korábbi hozzászólás. Törölje, vagy feljelentheted teljesen nyugodtan
2023. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van valaki rendőr ismerős annak mond el és ő majd eligazítást ad a továbbiakban
2023. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Am jah ez kimeríti a nemi erőszak fogalmát és simán feljelentheted. Akiknek megmutatja azokat meg be lehet idézni tanuknak is. Továbba a zsarolás is büncselekmény, a személyi jogok megsértése is az szóval csak hívd fel a 112-őt és ezeket mind mond el vagy menj be a legközelebbi rendőrségre ahol segítségedre lesznek.
2023. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu lenne, akkor azt írnám, amit a 7.
2023. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség pikk-pakk megoldja. Zsarolás és visszaélés engedély nélkűli felvétellel. Ott bent majd lessz majd amit szopjon.
2023. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem találkozz vele, verj le neki egy állast, vedd el a telefonját és töröld a felvételt.
2023. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!