Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy srác biszex, de sikerte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác biszex, de sikertelen a lányoknál, akkor jobban jár, ha teljesen a fiúk felé orientálódik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj: befele hasít, kifele szakít.


Döntse el az illető. Ha vonzódik a nők felé, akkor nem jár jól, mert mindig is fognak neki nők kelleni.

2012. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem legyél inkább vagy hetero vagy búza..úgy egyszerűbb!
2012. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha ő nem kell a nőknek???
2012. aug. 27. 23:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még neki kelleni fognak a nők, és ez nyomasztani fogja. Ha meg az illető azért ragadt a homokozóban, mert nem talált nőt, akkor szedje össze magát, és lépjen lendületbe a visszautasítások ellenére is.
2012. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy a mai lányoknak szinte semmi nem jó, ha valaki nem jóképű, nem menő, nem gazdag, nem partyarc, akkor esély sincs lánnyal összejönni. Ilyen esetben szerintem meleg vagy biszex sráccal nagyobb az esély összejönni.
2012. aug. 27. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Az a feladás. Lehet könnyebb úgy párt találni, de az akkor is a "ha nincs ló, jó a szamár is" esete lenne. Ne elégedj meg a sz@rral, főleg azért ne, mert lemosni rohadt nehéz lesz.
2012. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van szerintem én is inkább biszexuális leszek!Az összes pasi egy nagy kalap sz@rt sem ér vagyis még nem találkoztam normálissal...
2012. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre úgysem lehet majd egy női meg egy férfipartnered. Szóval ha állandó partnert akarsz, akkor előbb-utóbb választanod kell. Ha egyformán tetszenek a fiúk is, akkor meg miért ne orientálódhatnál arrafelé, ha a lányoknál nem megy?
2012. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
23:48-as! Nincs normális pasi? Van egy pár, csak nem discoban vannak. Nézz egy kicsit jobban szét.
2012. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
79%

Ez most olyan: Hetero vagyok, de nincs szerencsém fiúknál. Bepróbálkozzak lányokkal?

Könyörgöm, ne add fel.

2012. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!