Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus nők véleményére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők véleményére lennék kíváncsi! Milyen strap-on-t (felcsatolhatóst) vegyek?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok. A barátnőmmel már fél éve együtt vagyunk és ezidáig nem használtunk semmilyen segédeszközt, mert anélkül is fantasztikus minden. De most úgy gondoltam, hogy mivel a Szilvesztert együtt fogjuk édes-kettesben tölteni...hát meglepném vmivel :) Szerintem (és szerinte is) szexi lehet egy nő stapon-nal.

Úgyhogy mivel meglepinek szánom, nem szeretném őt kérdezgeti, hogy milyenre vágyik...kb tudom úgy is. De felmentem netre, hogy kiokosítsam magam ezügyben és rengeteg féle van :O ami tök jó, de melyik a legjobb? Ti használtok ilyet? Melyik vált be? Láttam h van latex, zselés...melyik a 'kényelmesebb' úgymondd? És vibrációst v anélkülit? Illetve ugye van a sima felcsatolhatós amit felhúzol kb mint egy bugyit de láttam ilyen duo féléket, hogy 2 vége van és ìgy mind2 félnek egyszerre jó...ebből is van vibris.

Szóval vkinek tapasztalatok? Főleg az érdekel hogy latexes legyen vagy zselés? De minden infónak örülnék! :)



2012. dec. 17. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és van G-pontos is, ez lemaradt... :P
2012. dec. 17. 10:42
 2/7 anonim válasza:
83%
Szia, én nem vagyok lezbi, 20 éves fiú vagyok, de van lezbikus ismerősöm nagyon jó barátom, és én is kíváncsiskodtam hogy hogyan szokták csinálni, :D És nekik 2 oldalas vibrációs van és azt mondta isteni :) Szerintem ezt válaszd a méret meg, hát, ami tetszik :)
2012. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) Jó fej vagy! :) Köszi az infót! Nekem is am ez a verzió a legszimpibb vmiért, de mivel még nem használtam ilyet, ezért kicsit tanácstalan vagyok. :)
2012. dec. 17. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vagytok ti leszbikusok ha hiányzik a fasz!
2012. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén legjobb lenne ha közösen vennétek meg.

A legtöbb leszbikus nő eléggé szűk, szóval valami kisebb cucc lesz jobb. A helyedben olyat vennék, amiben lehet cserélni a dildót. Elsőre valami egyszerűt, nem kell rezegnie-világítania, elég lesz magában is.


utolsó: szerinted a genitáliáktól függ az ember neme? Lol, hát öööm, nem sokat tudhatsz a queer emberekről. Vannak MtF leszbikusok is.

Egy segédezszköz meg végképp nem pénisz, hanem egy darab műanyag.

2012. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4.: Attól, hogy egy pár többféleképp próbálja izgatni egymást, illetve fokozni a szexuális életet, attól annak még SEMMI köze nincs ahhoz, ami írtál.


Én a duo-t mondanám, a legszimpatikusabbnak, feltéve ha mindkettőtök élvezi a hüvelystimulációját. Ha pedig megtehetitek, a vibrációs fajtát válasszátok. Ad egy kis plusz érzést ;)

2012. dec. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Kedves 4. hozzászólóé pedig nem engem jellemez...'fegyvertelenekkel' nem állok le vitázni. Ellenben nevettem egy jót :) Nem véletlen vagyok leszbikus....


Hát ezek a vibris-duós dolgok nagyon tetszenek xD Nem is tudom. Szerintem maradok ennél :D Kívàncsi leszek a barátnőm arcára majd mikor kicsomagolja a dolgot xD Hosszú Szilveszter esténk lesz, úgy látom :)) biztos fog neki is tetszeni!

Köszi még1x a válaszokat.!

2012. dec. 19. 07:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!