Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Aki biszexuális, annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aki biszexuális, annak mi a története, hogyan lett az? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy milyen bi élményeitek voltak haverral vagy más pasival, ami nagyon tetszett és milyen gondolat ért még bennetek, ami alapján felvállaltátok a biszexualitásotokat?

2013. nov. 29. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki heteroszexuális, az hogyan lett az?
2013. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem vállalnám fel. Amúgy nekem csak úgy jött. Egy haverral közös maszti volt. Aztán lett egymásnak verés, végül megkérdezte, hogy orálisan elégített-e már ki csaj. Mondtam, hogy nem. Kérdezte mi lenne ha kipróbálnám milyen érzés. Mondtam ok, erre elkezdte csinálni:) Ennyi:) Sajnos amúgy nehéz így az élet, mert barátnőm nem tudhatja... Fiúk közt meg kb nem találni olyat akinek egyoldalúan is oké, én meg nem akarok passzív lenni semmilyen szinten.
2013. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Részegen elkeztűdtünk birkózni egy haverommal poénból, aztán mikor maga alá gyűrt, éreztem, hogy kőkemény a farka. A kezemet behúzta a gatyájába, és olyan jó volt a forró farkáát fogni, hogy megkérdeztem, hogy a számba is vehetem-e. Így lettem a "csaja" egy időre, pedig nekem is volt barátnőm... Fiúkkal én azóta is csak passzív vagyok F26
2013. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a legelején sikerült az lenni,de felvállalni a világ előtt az nem megy
2013. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Korán elkezdtem érezni,hogy nálam a csajok mellet a fiúk is labdába rúghatnak.Aztán megtörtént,csók,simi,orál.

de sosem válalnámfel.Legalábbis nem látok erre esélyt.

2013. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harisnyanadrág a fétisem. gyakran keresgélek az interneten harisnyanadrágos filmeket,képeket. Van barátnőm ,de ő nem tudd róla. Ritkábban találtam /találok képeket harisnyás fiúkról is. Mivel 16 éves korom óta szeretek harisnyanadrágba bújni tudom milyen érzés mikor van rajtad harisnya és kiakartam próbálni milyen egy harisnyás fiú farkát simogatni. Találtam is a társkeresőn egy fiút. Kivertem neki .Ő is az enyémet. jó volt.
2013. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valójában azzal sem vagyok tisztában,hogy az vagyok e,de valami van az tuti!Engem csak a férfi nemiszerv izgat,maga a pasi nem. Ha uszodába vagyok és utána zuhanyzunk,gyakran merevedésem lesz és izgat ha ezt mások is meglátják.Masztiztunk már közösen,de ennyi,másra nem is vágyom.
2014. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!