Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy barátom több utalást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom több utalást is tett arra, hogy biszexuális. Én lehet, hogy vagyok, de félek rákérdezni konkrétan, nála. Nem vonzódom hozzá szexuálisan, csak lelkileg. Csajom is van. Te rákérdeznél? Nagyon szépen kérem, ne gyűlölködjünk e kérdés alatt.

Figyelt kérdés
Nem érdekel a szex a fiúkkal, csak jól esne egy ölelés tőle... lehet nem is vagyok biszex... Azt sem tudom.. az már az, ha egy fiút is tudok szeretni? Össze vagyok zavarodva..

2013. nov. 30. 16:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ebbe bele fogok őrülni...
2013. dec. 1. 17:37
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vonzódsz hozzá szexuálisan akkor nem kellene feszegetned a kérdést mert félre értheti.Ő lehet hogy csak tapogatódzott hogy hajlamos vagy e.Ha úgy gondolja hogy elérkezett az idő és megbízik benned majd bevallhatja neked,de a siettetés,kapkodás elronthatja a dolgot.
2013. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kérdezd meg egyenesen,semmi virág nyelv.

ha normális barátság (nem haverság) van köztetek,akkor ez nem lehet semmiféle konfrontáció forrása.

2013. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy ölelésből semmi gond nem lehet...;)
2013. dec. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Erről ez jutott az eszembe:

[link]

(és még rengeteg ilyen videó van a neten)


Egy filmben hallottam egyszer és nagyon igaz, hogy az emberek félnek az érintéstől. Pedig az egy nagyon természetes dolog. A legjobb barátaimat rendre ölelgetem, nem gondolkodom azon, hogy ezt szabad-e, vagy nem. Nem is szabad ezen sokat töprengeni. És egy cseppnyi szexualitás sincs benne.


Ha meglátod, széles mosollyal és széttárt kezekkel lépj oda hozzá, és öleld meg! Ennyi.

Ha ettől máris jobban érzed magad, és nem támad utána hiányérzeted, akkor felesleges minden másról értekezni.


Ha többet is érzel, és az ölelés kevés volt, akkor azzal ráérsz ezután foglalkozni.


Na bonyolítsd túl az életed! :)

2013. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
* Ne bonyolítsd túl... bocs.
2013. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nem is tudom,hogy hogy élném meg. Ha a közelembe jön remegek, mint a kocsonya. . . Lehet mégis több ez a baráti szeretetnél. Egy biztos: ebbe bele fogok őrülni.
2013. dec. 2. 20:08
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy belé ? :)

Lehet tényleg jobb lenne kideríteni ,hogy biszex-e a barátod vagy se , lehet ő se hiába célozgatott rá

2013. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
na igen. Ez a legnehezebb dolog... Kideríteni... Nem egyszerű... Na meg mit szólnának a csajaink... Végülis nekik nem kéne tudni. Na de ez mellékes . Kérdezzek rá? De hogy? És ha nem az? Egy életre elásom magam nála
2013. dec. 2. 21:06
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeva!

Mi lenne ha úgy tálalnád, hogy úgy szereted mintha a testvéred lenne. Abba már belefér egy ölelés.)

Amúgy én bi vagyok, de nálam sem a szex játszik közre, magam sem tudom mikor voltam sráccal úgy..

Egy ölelést, együtt alvást, hülyülést, közös programot többre becsülők mint a szexet.

2013. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!