Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy barátom több utalást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom több utalást is tett arra, hogy biszexuális. Én lehet, hogy vagyok, de félek rákérdezni konkrétan, nála. Nem vonzódom hozzá szexuálisan, csak lelkileg. Csajom is van. Te rákérdeznél? Nagyon szépen kérem, ne gyűlölködjünk e kérdés alatt.

Figyelt kérdés
Nem érdekel a szex a fiúkkal, csak jól esne egy ölelés tőle... lehet nem is vagyok biszex... Azt sem tudom.. az már az, ha egy fiút is tudok szeretni? Össze vagyok zavarodva..

2013. nov. 30. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

beszélgessetek csajokról,és egyszercsak kérdezdmeg.

-Mond te bisex vagy?

-(erre ad valamijen választ) Miért?

-Csak úgy eszembe jutott.Nem mintha ettől bármi változna közöttünk.(az máskérdés,hogy változni fog)

és kapott válasz alapján te mondhatod ,hogy:1-én sem hová gondolsz.

2-én is.Járnál velem,persze a csajainkna nem kell tudni.


Kb így.és írdmeg mi volt.

2013. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg... nem mertem... áthívott magához a szobájába, de nem mentem... ezerszer megbántam már.. mindig az a párbeszéd zajlik le a fejemben... ahogy visszakérdez, "nem?" De egyszerűen nem mertem, mert ha bemegyek hozzá akkor, tuti nem bírtam volna ki...
2013. dec. 16. 12:57
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te! Én nem akarom helyetted megmondani, hogy mit érzel, de az biztos, hogy nem a szíved szerint cselekszel. Ne ess te is abba a hibába, hogy majd később jössz, rá, hogy mit veszítettél el. Mi van ha majd rájössz, hogy tényleg biszex vagy, csak elnyomod magadban, de belátod, hogy ennek nincs értelme, mert ne úgy élj, ahogy azt elvárják tőled, hanem úgy ahogy neked jó... Nagyon fogod bánni. Én már megéltem ezt hidd el. És nem jó érzés visszagondolni hogy mi lett volna ha.

Öleld meg, ez még nem a világ vége!

2013. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!