Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki biszex, mégis csak az egyik nemmel legyenek kapcsolatai egész életében?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják rám, nem lehetek biszex, mert még nem voltam lánnyal, de szerintem ez butaság, ez olyan, mint ha szűz lennék, és az mondanák aszexuális vagyok, vagy prűd, vagy mit tudom én, mert nem voltam még szerelmes, és csak a nagy ővel szeretnék lefeküdni. Szerintem a biszexualitás nem egyenlő az össze-vissza keféléssel, igazam van, vagy tévedek?

2014. febr. 19. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz.
2014. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz biszex, egyetértek! Manapság nehéz nőt szerezni!
2014. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz! A szexuális orientáció attól függ, hogy kihez vonzódsz szexuálisan, és nem attól, hogy kivel volt eddig kapcsolatod. Aki például meleg pasi létére titkolja a másságát, és egész életében csak nőkkel fekszik le, attól még ugyanúgy meleg marad... Ugyanígy egy biszexuális sem lesz attól monoszexuális, mert csak az egyik nemmel volt kapcsolata.
2014. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biszex lány vagyok, és nem voltam soha pasival. Ezt nem onnan tudni, hogy kivel feküdtél le. Az ember érzi kihez vonzódik, mi izgatja fel. Megnézem a jó pasikat, ha úgy esett volna, és pasival jövök össze, élveztem volna vele is a szexet. Honnan tudom? Hogy amikor még senkim sem volt is tudtam, hogy mi izgat fel. Ennyi erővel, akkor még tényleg aszex voltam :D Ha valaki nem szexelt szőkékkel, attól még érezheti, hogy a szőkékre nagyon beindul :)

Az ilyenektől kérdezd meg, hogy amikor még szűz volt, tudta,hogy lányokat vagy fiúkat akar majd az ágyába? Ha igen, honnan? Hisz még nem próbálta? Mégis tudta, hogy ő hetero/meleg.

2014. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod. A biszexualitás a szexuális VONZÓDÁST jelenti mindkét nemhez.
2014. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!