Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most pénteken édes hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pénteken édes hármasban lesz részem (hármas szex ), szerintetek nagymértékben megváltozhat a résztvevő személyek közt a kapcsolat, vagyis az egymáshoz való viszonyulás? (részletek lent)

Figyelt kérdés

6 hónapja állok szexuális kapcsolatban egy sráccal, nincs köztünk semmi csak tényleg szex maximum haveroknak, mondanám magunkat. A hétvégén beszélgetünk hogy mikor kéne legközelebb „akciózni” és felvetődőt hogy valami kis extrát is kéne bele csempészni , viccből felvetette a hármas szexet (2 lány egy fiú) amire én komolyan azt mondtam hogy én benne lennék, ő meglepődőt aztán nagyon megörült …szinte még akkor találtunk is egy személyt ,aki az én legjobb barátnőm …

Az a baj h félek hogy a kis kalandozásunk után megváltozik barátnőmmel a kapcsolatunk netán kínos lenne , és őszintén ahogy bele gondoltam kicsit féltékeny is vagyok mert ez a szexkapcsi a sráccal csak az enyém ,csak ő meg én tudok róla ez a mi kis titkunk amiről senki sem tud és pont ezért izgalmas , félek attól h ha egy harmadik személy is részt vesz benne az a bizonyos varázs elfog szállni és vele is megszűnne az a „jó viszony” …...



2014. márc. 25. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

"félek attól h ha egy harmadik személy is részt vesz benne az a bizonyos varázs elfog szállni és vele is megszűnne az a „jó viszony”"

Ezt nagyon jól gondolod.

2014. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nagyon jól végig vezetted, megválaszoltad a saját kérdésed.
2014. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy kiszámíthatatlan dolog....nem tudhatod hogyan fog elsülni, és mennyire jelent valós veszélyt a kettőtök kapcsolatára, de benne van a pakliban :)
2014. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
inkább egy lovat vegyetek be
2014. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet,hogy ha belementek, olyan jó lesz, hogy meg is akarjátok majd ismételni:D:D:D
2014. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy ha a barátnőmmel vagy a sráccal meg változna a kapcsolatom… azt szeretném, hogy ha ők is úgy fognák fel ezt, mint egy érzik kitérőt a mi kis szexuális életünkben, de ennyi, jó érezzük magunkat egy pár órácskára de, nem képzelünk bele többet, nem gondoljuk túl ,mikor vége lesz minden, ugyan úgy megy tovább, mint eddig ,csak lesz egy közös élményünk amin tudunk majd mosolyogni

De úgy látom hogy véleményetek szerint sokat változtatna, rossz irányban..:/

2014. márc. 25. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
komolyan, hogy lehetnek ilyen gusztustalan,korcs emberek hogy barátaikkal akarnak dugni -.-
2014. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nem ha bevesztek engem is :)
2014. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Ezt előbb kellett volna átgondolni. Ha már beigérted neki, most már nem szerencsés viszakozni...

Nem törvényszerű, hogy változik a kapcsolat, de van rá szép esély, mint ahogy oly sokszor ez már megtörtént.

2014. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyszer belemesz, akkor ujra es ujra akarni fogja. Vagy esetleg a hatad mogott a baratnodet ujra megfekteti, csak ugy ismetleskeppen. Es meg nem is haragudhatnal ra, mert nincs koztetek semmi, csak szex, nem kotelezi a huseg.
2014. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!