Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és leszbikus vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és leszbikus vagy biszex gyermekek szülei, miért nem fogadjátok el a gyermeketeket olyannak amilyen? Fontosabb mások véleménye, mint a családotok békéje és gyermeketek boldogsága?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes kérdés, de tényleg, főleg vidéken, nehogy "megszólják" őket, egyébként ha egyszer lesz gyerekem és esetleg homoszexuális lesz, én ugyanúgy szeretni fogom,de sajnos az emberek nagy százaléka elutasító! Nézd meg, hogy viselkednek a b**** szélsőjobbosok a felvonulásokon!Szégyen
2015. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én bi lány vagyok,sosem titkoltam,elfogadják a szüleim,nincs belőle semmi probléma. Lehet,hogy azért,mert magamtól mondtam el.
2015. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mások is maguktól mondták el és sok esetben balhé lett belőle és kidobták otthonról, földönfutó lett, kitagadták a szülők, azért mert el merték mondani, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Nem is tudom,hogy milyen szülők ezek. Bennük nincsen hiba? Ők olyan tökéletesek? Vannak olyan családok ahol a testvérek is kitagadták azokat, akik elmondták a másságukat. Milyen testvér az ilyen?
2015. márc. 19. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen családokban nem az a legnagyobb baj, hogy a gyerek a saját nemét szereti, az biztos :)
2015. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog miatt lehet. Az egyik, hogy a szülők nagyon konzervatívak, a másik pedig, hogy alapból nem volt túl jó a gyermek-szülő kapcsolat.
2015. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen embereket nem nevezzük szülőnek,mert egy szülő olyannak fogadja el a gyermekét amilyen, és mindig mellette áll akármekkora a para.
2015. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az én szüleim és családom néhány éve tudják rólam, hogy leszbikus vagyok.

Egy piciny faluból származom.

Most jött el az idő, hogy már nem akarják a nagyszülők és szülők felakasztani magukat emiatt. Talán egyre jobban elfogadják, sőt, a nagyszülők elkezdtek bátorítani, hogy keressek komoly partnert magamnak.

De édesanyámmal nem rózsás a helyzet.

Magát hibáztatja...

Furi, hogy mindenki azt mondja, hogy aztán engem nem érdekel mások mit mondanak.... De ennek ellenére mégsem vihetném haza az aktuális párom. Mert mit mondanak a falu emberei....

És félnek, hogy nem lesz unoka, dédunoka...

Nem értem anyám. De talán csak idő kell neki, hogy lássa, hogy nem vagyok rosszabb ember így sem.


De ha már itt tartunk, tényleg. Válaszolhatna egy ilyen szülő, őszintén

2015. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"És félnek, hogy nem lesz unoka, dédunoka... "

szerintem ez egy sokkal fontosabb tényező, mint az, hogy mit szólnak a szomszédok.

2015. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az.. Nem is ugy ertettem ezt a mondatot. Hisz ha eljon az ido, en szeretnek gyerekeket, valamilyen uton-modon
2015. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

háát biztos van valami nagy gebasz egy ilyen gondolkodásu szülő,tetstvér párosban. álláspontom szerint a jellemzően a:vallásosság,a konzervativ néző pontok,ill. a sztereotpiák állhatnak a háttérben.


és a háttérben létezik a látencia,és ez annyira megrémiti a szülőket(stb) hogy mindentőll irtoznak ami csak a gyanut is felveti,hogy ők nem "normálisak".

2015. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!