Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felnyomott mar valaki uvegpoha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnyomott mar valaki uvegpoharat maganak? Olyanra gongolok, aminek tomor az alja, es formazott (vekony-vastag reszek valtakoznak). Milyen erzes volt? Lehutottetek/felmelegitettetek elotte a poharat?

Figyelt kérdés
Ramjott a masztizhatnek, es megakadt a szemem az egyik regi, nem hasznalt poharunkon.. erdemes kiprobalni? Akar vagnalisan, akar analisan.
2015. máj. 20. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Láttam egy videót,ahol egy pasas tolja fel magának az üvegpoharat és szétroppant a beleiben...nem játszanék ezzel
2015. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
csak számolj azzal, hogy belédtörik.
2015. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne, ne csinálj ilyeneket! Ha eltörik (aminek nagy az esélye!), akkor a szilánkok súlyosan megsebesíthetnek. Inkább beszélgess velem, vagy ilyesmi.
2015. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

én csak borospalackot (nem azt a nagy, 0,75öset hanem vannak kisebb, fél literes palackok, na olyat) de az ánuszomba. kíváncsiság miatt jó volt, hogy na ezt is megtettem de amúgy nem egy király érzés.

42/L

2015. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én már próbáltam egy vastag üvegből készült pohárral és mielőtt bármit tettem volna vele, gondosan leellenőriztem hogy sértetlen-e.

Felvettem a masztit és tetszett hogy be lehetett látni a puncimba közben.

De én már csak ilyen perverz vagyok:D

2015. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az egeszet akarom, csak a tomor veget, es nem is raulni, csak kezzel nyomni... igy se?
2015. máj. 20. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6. Féltünk téged... én legalábbis. Esetleg adok neked más ötletet helyette, de inkább privátban, ha nagyon nem bírsz magaddal.
2015. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben semmilyen törékeny, sérülésveszéllyel járó dolgot nem használnék ilyen célra.


Elsősorban a sérülés kockázata miatt (mint arra már sokadikként hívom fel a figyelmedet), másrészt ha netalán emiatt szorulnál orvosi ellátásra, az szerintem nem csak fájdalmas, hanem roppant kínos is tudna lenni számodra.

2015. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Csináld. Engem felizgattál
2015. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne játssz ilyen dolgokkal, mert ha valami baleset történik nagyon csúnyán megjárhatod... rendelj a netről egy külön ilyen célra tervezett "játékot"...
2015. máj. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!