Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha pasi társaságban vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasi társaságban vagyok pasi kell, ha lány társaságban akkor lány. Hogy lehet ezt bírni? Lent

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a biszexek nem egyszerre vágynak mindkét nemre hanem egy ideig csak pasi, aztán egy ideig csak lány. Na hát nálam nem így van. Nálam egyik nap fiú, másik nap lány. Mit tehetnék hogy kicsot stabilabb legyen a helyzet? (vicces kommentelők most kíméljenek pls, .ert nekem nem olyan vicces a helyzet) 18L
2015. jún. 7. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki ez a jo beosztás. Képzeld ha mindig az kellene ami éppen nincs a készleten.
2015. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van :P én is biszex vagyok, nálam is igy van nem vagyok stabilitásra ami jön :P 18/L
2015. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha biszex vagy mindkét nemhez vonzodsz. Egyszerre! Olyan nincs, hogy páros napokon a lányokat kedveled, a páratlanon a fiukat!

Mondjuk sétálsz a fiubarátoddal és jön szembe egy csaj. Hirtelen vágyat érzel utána.

2015. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biszex vagy duplájára nőtt az esélyed egy szombat esti randira...
2015. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!