Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, nektek már volt bármifél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek már volt bármiféle tapasztalatotok kollégiumban fiúval?

Figyelt kérdés

Kipróbáltatok már bármit egymással? Zuhanyzóban vagy szobában?

Bármilyen történet?



2015. júl. 14. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2015. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Komoly történetem nincsen, szinte minden este ment a közös csattogtatás, nem voltunk szégyenlősek. Néha megfogtuk egymásét, néha ki is vertük egymásnak. Szerintem jó volt és érdemes. Jó rég volt, de most is benne lennék ilyenekben.
2015. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Érdemes kiverni másnak????

Csak én vagyok ilyen, hogy soha nem fordult meg a fejemben??? :( :( :(

2015. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Voltam de akkor nekem sem :)

Mit lehet érezni ha egy fiú csinálja neked?

2015. júl. 14. 13:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni. Nem lehet így elmondani.
2015. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
nekem is verték ki koliban, olyanok akiknek barátnőjük van :D akkor nekem is volt 20/F
2015. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,voltak ilyen dolgaink a koleszban.
2015. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Koleszba nem jártam, de hasonló helyzet volt katonaságnál. Őriztünk néhány épületet egy tucatnyian 24/48-ban. Egy szinte kihalt szállón voltunk elhelyezve. Egyik sráccal, akivel nagyon szimpatizáltunk, nagyon egy hullámhosszon voltunk párba raktak. Nyári éjszaka 4 órás pihenőnk volt. Az épületben senki nem volt, csak mi. Elmentünk zuhanyozni, majd kitaláltuk beülünk a kellemes víz alá a stokikra (fémlábú műanyag ülőkés székekre), egy-egy üveg sörrel. Válaszfal nem volt a zuhanyzóban, így egymás mellett ültünk. A végén még kellemesebben töltöttük az időt ;-)
2015. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
94%
Nem vagyok homi,nem smárolnák le egy másik srácot,de kipróbálnám,még a szopást is(ne írjatok srácok nem vagyok homi)ebben azt élvezitek,hogy változatos,ez így izgalmasan hangzik.
2015. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt...
2015. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!