Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk volt már olyan h táborban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan h táborban, osztálykiránduláson kivertétek a farkatokat úgy hogy más nem tudott róla de ott volt a szobában? És olyan volt már h együtt vertétek ki tusolás közben vagy a szobában?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Volt. Berugtunk es ra hokiztam egy lany arcara
2015. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat az ugy volt hogy..:D

A taborba ugy alakult hogy en egy szobaba voltam 2 lannyal.

Volt 1 emeletes es egy sima agy, en aludtam az emeleten.

Nem tudtam aludni igy elovettem aztan dolgoztam. Egyszer csak az egyik lany felkel. Na akkor megallt bennem az uto xD szerencsere nem latott meg.

2015. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Osztálykiránduláson. Haver mellettem aludt (remélem, hogy aludt :D)
2015. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt vertük suli WCbe többen
2015. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
sátorozáskor sátorban, amikor a többiek aludtak, meg minden kiránduláson csináltam, remélem nem buktam le :DDD
2015. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, pl. testvérem volt, hogy ott aludt mellettem, de talán mással is lehetett.

úgy 25-30 éves korig naponta min kétszer-háromszor, ma már van olyan nap, hogy egyszer sem...

Ja, és olyan is van, hogy nem kell :-p

2015. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiránduláson volt már. Este miután lefeküdtünk.
2015. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem minden táborban van ilyen :) én is kivertem a táborba. felettem feküdt az egyik haverom, de nem tudott aludni, mert amikor játszottam magammal, mozgott az egész ágy. így az övé is :)
2015. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Általános 7.8.-ban éjszaka ment a faszverés rendesen éjjel a kirándulásokon/táborban. Ez normális.

A közös nagy tusolókban inkább a hülyülés ment mint a közös hoki :D

2016. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kirándulásokon nekem is volt hogy kicsaptam még nyaraláson is emlékszem annyira hevesen vertem ,hogy betört a zuhanyzó fülke mert a könyököm belement ,szerencsére másnap már mentünk.
2016. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!