Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés amikor a szádba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor a szádba élveznek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 09:09
1 2
 11/16 mobidick válasza:
0%

Undorító és egészségtelen!

Undi, mert: attól függően, mit ettél, változik az íze! egy jó borsos, fokhagymás sült után kész hányinger (pl), a többit kutasd ki te a goole-n.

Egészségtelen, mert: nagyon sok betegséget közvetíthetsz, ennek is nézz utána. tájékozódj, mielőtt egy lányt kiteszel hányásnak, vagy már visszakövethetetlen személytől származó szájüregi nyavalyáknak.

2015. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
2015. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem! 56/Fbi
2015. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Mobi,

ha undorítónak tartaná a kérdező, nem foglalkozna vele. Tehát neked igen, de neki vélhetően nem az.

És egyáltalán nem egészségtelen. A sperma steril,s ami benne van, az hasznos. Nyugodtan le is nyelheti, ha akarja.

Az említett nyavaják nem a spermától jönnek, hanem a bőrtől. Azaz ha nem élvez a szájába, akkor is elkapja.

Az ízekkel viszont igazad van, nem mindegy, hogy mit eszik a férfi előtte, mert a sperma íze aszerint változik.


Kérdező,

a kérdésedre a választ egyféleképpen tudhatod meg, ha kipróbálod. Bárki bármit is mond itt, a saját tapasztalásodon keresztül kapod meg az igazi választ.

Ha a fiúd elég higiénikus, nem lesz gond, bátran probálkozz. Örömet fogsz okozni neki.

2015. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, én kifejezetten élvezem... persze van jó meg nem igazán jó ízű :)

48/F

2015. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem mindenképp kipróbálom...
2015. okt. 21. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!